OCHRNA I PIELĘGNACJA SKÓRY PODCZAS OPALANIA - SORAYA NA WAKACJE 2018

Wiosna i lato to czas zabawy, radości, spędzania czasu na zewnątrz z przyjaciółmi. Soraya dołącza do zabawy i oferuje produkty, które sprawią, że opalanie będzie bezpieczne i przyjemne.

4 na 5 kobiet deklaruje, że lubi, bądź wręcz uwielbia się opalać. To z myślą o nich Soraya stworzyła szeroką gamę produktów do pielęgnacji słonecznej. W składzie kosmetyków do opalania Soraya oprócz fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych znalazły się także nawilżające algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, które sprawiają, że opalona skóra jest gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.


Radość opalania, skuteczność nawilżania


W ofercie marki obok kosmetyków do opalania znalazły się również produkty po opalaniu oraz przyspieszacze opalania. Przed sezonem warto zaopatrzyć się w produkty pierwszej pomocy po opalaniu np. kojący żel SORAYA S.O.S. z 5% d-pantenolu, który złagodzi podrażnienia i zaczerwienienia spowodowane zbyt długim przebywaniem na słońcu. Warto również zadbać o skórę po opalaniu – produkty po opalaniu FIX nawilżą skórę i sprawią, że opalenizna będzie utrzymywała
się dłużej.


W bogatym portfolio bez trudu znajdziemy kosmetyki dopasowane do swoich indywidualnych
potrzeb, typu karnacji, wrażliwości na słońce oraz stylu życia.
- Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków
- Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF
- Kosmetyki po opalaniu regenerujące i kojące skórę dla dorosłych i dzieci
- Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę
- Przyspieszacze opalania


Najwyższej jakości filtry UV:
• Chronią w obu zakresach promieniowania UV
• Jedyne na rynku fotostabilne filtry UVA
• Efektywne filtry UVB
• Fotostabilna kombinacja filtrów UV – nie tracą swoich właściwości nawet w czasie dużych upałów
• Chronią przed powstawaniem wolnych rodników w skórze

Specjalnie dla najmłodszych


Linia do pielęgnacji słonecznej Soraya to również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga wyjątkowej ochrony, w ich składzie znalazły się łagodne składniki pielęgnacyjne, takie jak ochronny elfowy kwiat, odżywcza bawełna, czy łagodzący d-pantenol. Na opakowaniach pojawiły się animowane postaci, które z pewnością przyciągną wzrok każdego dziecka.

Soraya kosmetyki do opalaniaSoraya kosmetyki do opalania materiały prasowe