Szklane cuda, wianki. Karafki i Dzbanki Słoneczne inspiracje od marki KROSNO

Wino do kolacji na tarasie, owocowy kompot własnej roboty, woda ze świeżym ogórkiem i miętą do pogawędki w ogrodzie - słoneczna aura to nieustające zaproszenie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przepiękną oprawę tych chwil stworzą karafki i dzbanki marki KROSNO. Ponad 60 wzorów - w tym także nowości na sezon lato 2018: klasyczne, nowoczesne, dekoracyjne, a do tego wielofunkcyjne, bo posłużą za naczynie do napojów, wina, oliwy, czy dekoracji stołu.

Charakterne i zadziorne /nowości Lato 2018/


Kolekcja OPAL to najnowsza propozycja na wiosenno-letnią aranżację domu, która swoją wielką premierę miała podczas międzynarodowych targów Ambiente 2018. To wyjątkowe
połączenie dwóch rodzajów materiałów: szkła bezbarwnego oraz szkła opalowego, zamknięte zostało w eleganckich nowoczesnych formach. OPAL to minimalizm i siła kontrastu, która daje nieskończone możliwości aranżacji. Karafki z kolekcji OPAL, Handmade: karafka z białym korkiem (poj. 1 l), cena 84,99 zł.


Wino jest kropką nad „i” dla uroczystego posiłku. Marka KROSNO stawia kropkę nad „i” także w designie samej karafki do wina z kolekcji Wine Connoisseur. Wykonana ze szkła wytwarzanego ręcznie przez artystów-hutników karafka z eko-dodatkiem – drewnianym korkiem w kształcie kuli, doskonale zaprezentuje wino, a także wodę i soki z sezonowych owoców.


Koneserzy wina wiedzą doskonale, skąd pomysł na karafkę do wina w kształcie kaczki. Po pierwsze, skrzyja jego napowietrzaniu, otwierając bukiet aromatów. Po drugie, ułatwia oddzielanie osadu z dojrzałego, czerwonego wina. Po trzecie, kształt i wygodny uchwyt
ułatwiają przelewanie napoju i jego serwowanie. Karafka-kaczka marki KROSNO nadaje też mocny akcent dekoracji stołu – nie tylko wtedy, gdy podajemy wino! Karafki z kolekcji WINE CONOISSEUR, Handmade: karafka z drewnianym korkiem (poj. 1 l) oraz karafka w kształcie kaczki (poj. 1,4 l) w stałej ofercie KROSNO od czerwca 2018.

Na lato… i na lata!


Świeże owoce prosto z ogrodu – wprost do dzbanka! Kompoty owocowe, koktajle
warzywne – to zdrowe i pyszne uzupełnienie posiłków z rodziną i przyjaciółmi. Twoją
wyobraźnię ogranicza tylko pojemność naczynia. Miksuj, wyciskaj, mieszaj! Nieskazitelna przejrzystość szkła sprawia, że pięknie prezentują się na stole napełnione orzeźwiającymi napojami. Dzbanki z linii Alto posiadają klasyczny kształt i idealne proporcje. Są trwałe i solidne, dzięki czemu z powodzeniem można ich używać przez lata. W linii znajdziesz dzbanki o pojemnościach 1 l,1,2 l oraz 1,5 l. Dzbanek ELITE, KROSNO, Handmade, poj. 1 l, cena 46,49 zł (stara nazwa: Alto)


Elegancja Francja… albo Portugalia


Kolekcja Fado, tak jak i samo słowo „fado” z portugalskiego oznacza „przeznaczenie”. KROSNO tę linię szkła dedykuje miłośnikom spójności w aranżacjach kulinarnych i smakoszom wina z portugalskich winnic. Zestaw zawiera karafkę do wody, wina oraz kieliszki i szklanki. Połączenie ręcznie formowanego szkła i ekologicznego materiału
wpisuje się w nowoczesny styl życia. Karafka do wina WINE CONNOISSEUR KROSNO, Handmade, poj. 1,1 l, cena 79,99 zł (stara nazwa: Fado) Karafka do wody HARMONY, KROSNO, Handmade poj. 1,2 l, cena 79,99 zł (stara nazwa: Fado).


Owocowa kompilacja


Karafka z kolekcji Basic Glass to wielofunkcyjne naczynie – będzie świetne do
wody, białego wina, soków i koktajli. Woda z mango, ogórkiem, a może arbuz i
mięta? Nie musisz się ograniczać, bo dzięki szerokiej szyjce, możesz śmiało bawić
się dodatkami i tworzyć nowe smaki. Fanów mrożonej herbaty ucieszy fakt, że
zmieszczą się także kostki lodu, które pomogą utrzymać chłodną temperaturę
napoju w ciepłe dni. Przed nieproszonymi gośćmi, jak owady, chroni stylowy korek.
Karafka PURE, KROSNO, poj. 1 l, cena 10,99 zł. (stara nazwa: Basic).

Karafki od marki KrosnoKarafki od marki Krosno materiały prasowe