Czas wrzucić coś na ruszt - największy grill w Lidlu, ponad 100 produktów!

Lidl rozpala największego grilla w historii i oferuje klientom ponad 100różnych produktów, idealnych na tę okazję. Wszystko to pod marką Grill&Fun, która od lat towarzyszy Polakom w sezonie grillowym. Sprawdź jaką ofertę przygotowała sieć.

Przed nami długi weekend majowy i tym samym oficjalna inauguracja sezonu grillowego. Wielu z nas już układa w głowie grillowe menu i rozmyśla o swoich ulubionych produktach. Z pomocą w tym temacie przychodzi Lidl, oferując ponad 100 produktów pod marką Grill&Fun, w super cenach. Oferta już zawitała do sklepów w całej Polsce. Sezon będzie długi i pyszny!

Majówka w LidluMajówka w Lidlu materiały prasowe

Zapytani o nasz ulubiony produkt na grilla prawdopodobnie większość (tych mięsożernych) odpowiedziałaby: kiełbasa, która zaraz po świetnym towarzystwie, stanowi podstawę grillowego spotkania. W Lidlu znajdziemy szeroki wybór, w tym m.in. kiełbasa śląska extra (Grill&Fun/9,99 zł/550g/opak.), która została nagrodzona przez Kapitułę Programu Teraz Polska. 100 gramów tego produktu wyprodukowano ze 104 gramów mięsa. Kiełbaski norymberskie 95% mięsa to również must-buy w koszyku piknikowym (Gill&Fun/7,59 zł/300g/opak.).

Grill z LidlemGrill z Lidlem materiały prasowe

Kiełbaski posiadają certyfikat Chronione Oznaczenie Geograficzne. Uwadze polecić również warto wyborne steki wołowe w marynacie (Grill&Fun/36,90 zł/1kg/opak.) lub żeberka wolno gotowane w sosie BBQ (Rzeźnik/10,19 zł/550 g/opak.). Z uwagi na zbliżający się czas dla fanów piłki nożnej Lidl przygotował specjalne zestawy kibica. Tu również dla każdego coś dobrego: zestaw kibica w marynacie, w skład którego wchodzą schab, boczek i karkówka (Gril&Fun/19,90 zł/1 kg/opak.) lub na mniejszy apetyt zestaw kibica wołowowieprzowy: burgery, kiełbaski o smaku jalapeño, szaszłyk z kiełbaski
(Grill&Fun/8,99 zł/300 g/opak.).

Lidl pamięta również o osobach, które rezygnują z mięsa. Wśród wielu propozycji znajdziemy ser Halloumi z Cypru (Eridanous/9,99 zł/225 g/opak.) lub ser Camembert z polskiego mleka (Bluedino/3,39 zł/120g/opak.), które idealnie sprawdzą się na grilla.
Grillowe przysmaki warto połączyć z naszymi ulubionymi dodatkami. Lidl proponuje całą gamę sosów bez konserwantów. Miłośnicy tradycyjnych smaków z pewnością sięgną po musztardę grillową (Grill&Fun/2,99 zł/460 g/opak.) lub sos BBQ (Grill&Fun, 2,49 zł/270 g/opak.). Tym poszukującym innych smaków Lidl poleca sos hamburgerowy lub słodko-kwaśny (Grill&Fun/2,49 zł/250 g/270 g/opak.). Do sałatek idealnie nadadzą się lekkie dressingi bez konserwantów, np. sos jogurtowy lub sos francuski (2,49 zł/200 ml/opak.).

Duży wybór produktów na grilla w LidluDuży wybór produktów na grilla w Lidlu materiały prasowe

Godnym polecenia uzupełnieniem grillowej uczty może być klasyczny, pszeniczny Patronus. To piwo warzone z tradycyjną recepturą, doskonale orzeźwiające, o wyczuwalnych aromatach goździków oraz bananów, naturalnie mętne (Perlenbacher/3,49 zł/500 ml/but.). Po szeroki wybór piw warto zajrzeć na stronę www.winnicalidla.pl. W marcu Lidl rozwinął ofertę Winnicy o wyjątkowe i rzadkie piwa Trapistów.

Szeroka oferta Grill&Fun już jest dostępna we wszystkich sklepach Lidl, przez cały
sezon grillowy. Sieć zaprasza do sklepów Lidl w drodze na grilla.
Po prostu – SMACZNEGO!