Nowość. ZO Skin Helath Oraser Cellulite Control

ZO SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa dr Zein'a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem efektywnej i holistycznej pielęgnacji skóry. Mówiąc wprost - ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry.

ZO ? SKIN HEALTH

Oraser? Kontrola Cellulitu Oraser? Cellulite Control

Cellulit to powszechny problem, ponieważ dotyka on około 90% kobiet i niektórych mężczyzn. To dolegliwość niezależna od posiadanego typu sylwetki.  Defekt ten spowodowany jest takimi czynnikami jak: nieprawidłowa dieta, brak aktywności fizycznej, zaburzenia hormonalne, a nawet zaburzenia rytmu snu. Myśl o odsłonięciu ciała, przeraża niejedną kobietę i odbiera jej pewność siebie. Marka ZO? Skin Health, mając świadomość skali tego problemu, wychodzi na przekór, wprowadzając na rynek preparat, który pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w walce z cellulitem, zmniejszając jego widoczność i zapobiegając jego wystąpienia w przyszłości.

Oraser? Cellulite Control to stanowiąca przełomowe odkrycie kompozycja składników, która działając przez 24 godziny na dobę, poprawia wygląd i kształt ud. Preparat natychmiast ujędrnia i wyraźnie wygładza skórę, jednocześnie wysmuklając biodra, uda i pośladki. Bogactwo ekstraktu z planktonu przyspiesza metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe, dodatkowo wyszczuplając i napinając skórę. Składnikiem odpowiedzialnym za wstrzymywanie procesu odkładania zapasów tłuszczowych jest naturalny kompleks pozyskiwany z cukru - izomerat sacharydowy, który ponadto pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Enzym odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu, dodatkowo blokuje obecność alginianu metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny, który co więcej, poprawia mikrokrążenie i redukuje nierówności skórne. Dzięki formule preparatu uzupełnionej o składniki jak kofeina, koenzym A i karnityna, pobudza metabolizm, w celu przyspieszenia rozkładu tkanki tłuszczowej.

POJEMNOŚĆ: 150 G 

WSKAZANIA

Cellulit / pielęgnacja po lipolizie

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI

. Ekstrakt z planktonu: stymuluje metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe. Wyszczupla oraz napina skórę.

. Izomerat sacharydowy: hamuje proces odkładania nowych zapasów tłuszczowych w ciągu nocy, gromadzących się w związku z zaburzonymi rytmami okołodobowymi ciała. Stymuluje produkcję nowego kolagenu, dodatkowo ujędrniając skórę.

. Alginian metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny: poprawia mikrokrążenie i fakturę skóry blokując enzym odpowiedzialny za gromadzenie tłuszczu (lipazę lipoproteinową - LPL).

. Fosfatydylocholina: usprawnia pracę lipaz rozkładających tłuszcz. Powszechnie wykorzystywana w zabiegach mezoterapii.

. Kofeina, koenzym A i karnityna: stymulują metabolizm, by przyspieszyć rozkład tkanki tłuszczowej.

. Wyciąg z chrzęścicy kędzierzawej (Chondrus crispus): natychmiast ujędrnia i napina skórę, widocznie poprawiając jej fakturę i wygląd obszarów dotkniętych cellulitem.

. Gliceryna i betaina: utrzymują odpowiednie nawodnienie skóry i przywracają poprawne działanie bariery skórnej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, na czystą, osuszoną skórę. Nakładać obficie na wszystkie części ciała dotknięte cellulitem i sąsiednie rejony, zwłaszcza na skórę na biodrach, udach i pośladkach.

UWAGA: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeśli pojawią się i będą utrzymywać: wysypka lub podrażnienie, należy przerwać aplikację preparatu i skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli preparat dostanie się do oczu, przemyć je chłodną wodą. Chronić przed dziećmi.