GLOV Travel Set od teraz dla każdego typu cery

Cera normalna, tłusta, mieszana - każda z nich ma inne potrzeby i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jednym z najważniejszych codziennych rytuałów każdej kobiety jest wieczorny demakijaż i dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń odkładających się po całym dniu na powierzchni twarzy. Z pomocą przychodzi wygodna rękawiczka do demakijażu twarzy wyłącznie za pomocą wody GLOV, w specjalnym podróżnym zestawie Travel Set, który właśnie powiększył się o trzy nowe odsłony odpowiadające na potrzeby konkretnych rodzajów cery.

Tej wiosny, dzięki nowym wersjom bestsellerowego zestawu GLOV Travel Set, demakijaż twarzy w podróży zyska profesjonalny charakter, a wieczorna pielęgnacja będzie przyjemnością. W trzech nowych wariantach kosmetyczek znajdują się: rękawiczka Dry Skin, przeznaczona specjalnie dla suchej, wymagającej skóry, Oily Skin dedykowana cerze tłustej, a także niezawodna rękawiczka GLOV On-The-Go Original All Skin Types skierowana do każdego typu cery. Wystarczy wykonywać okrężnymi ruchami delikatny masaż twarzy za pomocą wybranej rękawiczki, aby poprawić mikrokrążenie skóry, zredukować nadmiar sebum i usunąć wszelkie zanieczyszczenia. GLOV pozostawia powierzchnię skóry w naturalnej harmonii hydrolipidowej i nie zaburza jej naturalnego pH. Prozdrowotne działanie rękawiczki zostało potwierdzone m.in. badaniami laboratoryjnymi SkinLab.

W walizce każdej aktywnej kobiety zmagającej się z problematyczną suchą skórą nie powinno zabraknąć niebieskiego zestawu GLOV Dry Skin. Skondensowany, podróżny zestaw do oczyszczania twarzy zawiera rękawiczkę bogatą w jedwabiście miękkie włókna, które dzięki swoim unikalnym właściwościom eliminują wszelkie podrażnienia. Puszysta rękawiczka, pozbawiona właściwości peelingujących, pozwoli dokładnie usunąć makijaż oraz inne zanieczyszczenia, tworząc wyjątkowo delikatny pielęgnacyjny rytuał.

Alternatywą dla aksamitnych włókien jest umieszczona w fioletowej kosmetyczce rękawiczka GLOV Oily Skin dedykowana cerze tłustej. Włókna zastosowane do jej produkcji przypominają w przekroju przeciętą pomarańczę i wywierają pozytywny wpływ na kondycję skóry. Dzięki intensywnym właściwościom peelingującym skutecznie usuwa nadmiar sebum i stymuluje mikrokrążenie skóry,  pozostawiając cerę gładką i matową.

Dla miłośniczek tradycyjnej rękawiczki GLOV On-The-Go, na sklepowych półkach czekać będzie trzeci wariant – GLOV Original All Skin Types przeznaczony do każdego typy skóry. Najbardziej uniwersalna rękawiczka nie tylko skutecznie usunie makijaż, ale także zapewni kompleksową pielęgnację twarzy. Zamknięte w różowej kosmetyczce mikrowłókna rękawicy poprawią kondycję cery, dzięki czemu stanie się ona gładka i elastyczna.

W każdej z trzech nowych kompozycji zestawu GLOV Travel Set nie zabraknie również sprawdzonych akcesoriów ułatwiających demakijaż w podróży. Zarówno w pokoju hotelowym, pociągu czy namiocie dobrze sprawdzi się mydło w sztyfcie Magnet Cleanser, do pielęgnacji wszystkich włókien GLOV, oraz haczyk z przyssawką, który pozwoli na odwieszanie rękawiczki do wyschnięcia. Niezależnie od tego, jaki kierunek wiosennych wypraw wybierzemy, swoje zastosowanie znajdzie także ostatni element kosmetycznego zestawu – GLOV Quick Treat, nakładany na palec – służący do szybkich poprawek oraz drobnych korekt makijażu w ciągu dnia.