Lato w pełni z YOPE: nowe zapachy żeli pod prysznic

Kolejna edycja Naturalnych Żeli pod Prysznic YOPE to odkrycie tego lata - są idealne na skórę rozgrzaną promieniami słońca. Ciesz się nimikażdego dnia wakacji, już od porannego prysznica będzie ci przyjemnie, radośnie i błogo. A twoja skórą będzie gładka i miękka.

Jak zwykle YOPE przygotowało trzy wersje żeli. Mają wyjątkowe zapachy i pielęgnacyjne
właściwości. Orzeźwiający i regenerujący Yunnan z ekstraktami z czarnej i zielonej chińskiej herbaty. Zawiera wzmacniające skórę polifenole. Przyjemny i nawilżający Kokos z Solą Morską. Wspiera funkcjonowanie skóry, dzięki mikroelementom i solom mineralnym. Rozpieszczająca ciało i zmysły Róża z Kadzidłowcem. Odżywia skórę. Ten żel tak bardzo pokochali klienci firmy (i my sami!), że z limitowanej edycji na Dzień Kobiet, trafia do stałej sprzedaży. Z żelami YOPE w naturalny i przyjemny sposób zadbasz o skórę w codziennej pielęgnacji!


Żele pod prysznic YOPE, zawierają kompleks łagodnych składników myjących pozyskiwanych między innymi z oleju kokosowego, z ziaren palmowych (składnik z certyfikatem Ecocert) oraz z kukurydzy. Delikatnie myją one skórę i nawilżają, dzięki czemu po myciu nie jest ona podrażniona i nie ulega wysuszeniu. Dodatkowo neutralne pH sprawia, że żele są łagodne dla wrażliwej i delikatnej skóry.