POLSKA PREMIERA KOLEKCJI "DISCOVERED" - TYLKO W LIDLU WYJĄTKOWE WINYLE

Od poniedziałku, 28 maja, wielka gratka dla melomanów - tylko w Lidlu polska premiera kolekcji "DISCOVERED". To wyjątkowe, trzypłytowe wydania, na każdym znajdziemy aż sześciu najwybitniejszych przedstawicieli danego gatunku muzycznego. A wszystko to w cenie, jakiej jeszcze nie było!

Melomani coraz częściej i chętniej wracają do winyli. Doceniają ich brzmienie, prawdziwość brzmienia, fakt, że w tym przypadku ingerencja komputerów i syntetycznego dźwięku jest ograniczona. Prawdziwi kolekcjonerzy mają w swoich zbiorach niezaprzeczalne perełki, takie z okresu pierwszej świetności czarnych płyt, które już zdobyły miano vintage, jak i takie wydane niedawno, kiedy czarny krążek przeżywa renesans.

W poniedziałek, 28 maja w Lidlu będzie miała premierę kolekcja aż dwunastu wyjątkowych, 3-płytowych albumów kolekcjonerskich "DISCOVERED" (89,90 zł/opak./3 szt.) - to niecałe 30,00 zł za 1 płytę! Wszystkie tytuły z serii staną się powodem do dumy z ich posiadania i wzmocnią znacząco każdą kolekcję. Wśród gatunków, znajdziemy muzykę klasyczną, jazz, pop, reggae, rock and roll, soul a nawet country oraz składanki największych hitów. Każdy z 12 albumów to 3 płyty i 6 wykonawców (po jednym wykonawcy na stronę). Wyprodukowane są w technologii High Definition Vinyl DMM o gramaturze 180g. Wewnątrz każdego albumu znajdziemy krótkie notki biograficzne artystów oraz zwięzły opis danego stylu muzycznego, którego są przedstawicielami. Wydawcą jest nowa wytwórnia, firma Vinyl AA.

To świetna okazja, by uzupełnić kolekcję lub ją zapoczątkować. Piękne opakowanie -- okładka w matowym wykończeniu z unikalnym wizerunkiem artysty reprezentatywnego dla danego stylu muzycznego, a także logo serii i informacje o albumie w złotym kolorze dodatkowo podkreślają i wyróżniają całą serię i sprawiają, że jest to także idealny pomysł na prezent.

W kolekcji znajdziemy:

.        "DISCOVERED" 1950s. a tam przeboje m.in. Nat King Cola, Perrego Como czy Rosemary Clooney

.        "DISCOVERED" 1960s. to np. Bob Dylan, Elvis Presley i Ray Charles

.        "DISCOVERED" Blues proponuje nam Johny Lee Cooker, B.B. King, Muddy Walters

.        Classical "DISCOVERED" to Vivaldi, Bach , Mozart oraz Bethoven

.        Country "DISCOVERED" oferuje Johnny Cash, Dolly Parton oraz Kenny Rogers

.        Crooners "DISCOVERED" największe przeboje Franka Sinatry, Deana  Martina, Tonyego Benneta czy Sammiego Davisn Jr

.        Divas "DISCOVERED" to m.in Ella Fitzgerald, Artha Franklin I Etta Jones

.        Jazz "DISCOVERED", tu usłyszymy Milesa Daviesa, Johna Coltrana i Duka Ellingtona

.        Pop "DISCOVERED" to hity m.in. Cliffa Richarda, Roya Orbisona czy Buddyego Hollyego

.        Reggae "DISCOVERED" to dla przykŁadu Bob Marley, Dennis Brown czy john Holt

.        Rock and Roll "DISCOVERED" na tych pytach usłyszymy między innymi Elvisa Presleya, Little Richarda oraz Chucka Berryego

.        Soul "DISCOVERED" to propozycja dla fanów Jamesa Browna, Jackie Wilsona Czy Bena E. Kinga

Dokładny opis albumów znajdziemy na stronie: https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=692&week=1