NOBODY KNOWS WHY I'M SO... sekret zamknięty w koreańskich maseczkach marki ARIUL

Perfekcyjnie alabastrowa cera ściągająca na siebie wszystkie spojrzenia? Szykownie świetlista i gładka twarz czyniąca z nas prawdziwą elegantkę? A może tak seksownie jędrna, że każdy chce poznać sekret jej posiadaczki? Z koreańskimi maseczkami Ariul, każdy z tych wariantów jest dostępny w zasięgu zaledwie kwadransa. Oczywiście nie musimy z nikim dzielić się naszym sekretem maseczek NOBODY KNOWS WHY I'M SO...

MOOD MAKER MASK to linia trzech specjalistycznych elastycznych maseczek pielęgnacyjnych do twarzy koreańskiej marki Ariul. Arkusze masek powstały ze stuprocentowego naturalnego włókna Tencel. Dzięki temu przenoszą na skórę składniki odżywcze bez ryzyka podrażnień. Co więcej posiadają formułę 5-free system, co oznacza, że nie zawierają w sobie szkodliwych substancji, sztucznych barwników, siarczanów czy benzobenonu. W maskach z tej serii znajdziemy naturalne składniki odżywcze wyekstrahowane z drewna eukaliptusowego, które sprawią że skóra po ich użyciu stanie się niezwykle gładka. Każda z trzech wersji maski ma nam również do zaoferowania dodatkowe składniki, dzięki którym staniemy się CHIC, CUTE lub... SEXY.

NOBODY KNOWS WHY I'M SO CHIC, to propozycja dla eleganckich kobiet, dzięki której skóra twarzy stanie się szykowna, elegancka i wyjątkowo promienna. Wszystko dzięki wygładzającemu działaniu maski, która jednocześnie nadaje cerze świetlistości. Ten efekt to zasługa zawartych w składzie maski ceramidów dostarczających skórze składników odżywczych w wysokim stężeniu.

NOBODY KNOWS WHY I'M SO CUTE, to propozycja dla romantycznych kobiet, dzięki której cera uzyska przepiękny jasno mleczny odcień. Co więcej, jednocześnie stanie się ona perfekcyjnie wygładzona. Wszystko dzięki mieszance odżywczych witamin, którymi nasączono płat maski.

NOBODY KNOWS WHY I'M SO SEXY, to ostatnia propozycja, która dzięki zawartości koenzymu Q10 w składzie jej esencji pozostawia skórę seksownie jędrną. Ten ceniony na całym świecie "eliksir młodości" niezbędny jest bowiem do prawidłowego funkcjonowania każdej naszej komórki. Wywoływany przez niego wzrost jędrności, elastyczności i nawilżenia cery doceni każda kobieta.

Jak aplikować maskę Ariul? Wystarczy oczyścić twarz, nałożyć na nią maseczkę i zostawić na 15 minut. Po tym czasie zdjąć maseczkę z twarzy, wklepać w nią resztkę cennej esencji i... gotowe. Możemy cieszyć się nieskazitelną cerą.