Architekci Twojego piękna! NOWOŚĆ! RADICAL z serią kosmetyków z kolagenem do pielęgnacji twarzy

Szybkie tempo życia, jego nieregularny tryb, zanieczyszczenia powietrza, niebieskie światło czy promieniowanie UV - to prawdziwe wyzwania dla ekspertów w zakresie przeciwzmarszczkowej pielęgnacji twarzy. Dzisiaj nasza skóra wymaga szczególnej troski i skutecznych preparatów ze składnikami aktywnymi, które delikatnie, ale w radykalnie widoczny sposób zadbają o piękno skóry twarzy, szyi i dekoltu. Najnowsza linia Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA - RADICAL AGE ARCHITECT, to innowacyjne kosmetyki ze składnikami aktywnymi o działaniu odmładzającym, przeznaczone do codziennej pielęgnacji, które zapewnią skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i przywrócą skórze witalność.

Choć nie widać tego „na pierwszy rzut oka”, struktura naszej skóry przypomina mapę metropolii, z niekończącą się ilością siatek połączeń i węzłów komunikacyjnych. W skórze – zwłaszcza w najdelikatniejszych obszarach na twarzy czy dekolcie – taką siatkę połączeń stanowią włókna kolagenowe, tworzące podstawową masę skóry właściwej. Zbudowane z białka – kolagenu, pełnią funkcję swoistego „rusztowania”, które wpływa na regularne rysy twarzy, jędrność skóry i jej odpowiednie napięcie. Niestety, synteza kolagenu zatrzymuje się już ok. 30 roku życia i z każdym kolejnym rokiem tracimy 1% kolagenu z naszej skóry, co negatywnie oddziałuje na jej witalność i zdrowy, młody wygląd. Dodatkowymi czynnikami, za którymi nie przepada nasza skóra, są zanieczyszczenia powietrza, zła dieta, brak snu, stres, promieniowanie UV, a także niebieskie światło emitowane przez telewizory, ekrany komputerów czy smartfonów. Nie wszystkie te elementy możemy usunąć z naszego życia, ale dzięki rozwojowi nauki i najnowszym technologiom, jesteśmy w stanie chronić naszą skórę, rewitalizować ją i opóźniać proces starzenia się komórek.


By jak najdłużej cieszyć się twarzą bez zmarszczek i niwelować oznaki upływu czasu, warto i należy wspierać komórki w skórze oraz aktywację kolagenu poprzez stosowanie odpowiednich kosmetyków. Kompleksowa pielęgnacja specjalnie dobranymi preparatami z wysoką zawartością składników aktywnych, to nowoczesny i skuteczny sposób na piękną skórę i promienny wygląd!

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA stworzyło pierwszą w historii marki linię preparatów do pielęgnacji twarzy RADICAL® dla skóry dojrzałej, o działaniu przeciwzmarszczkowym, wzmacniającym i regenerującym. Wykorzystując niesamowity potencjał składników aktywnych o działaniu odmładzająco – naprawczym, kosmetyki odbudowują strukturę włókien kolagenowych, tworzą swoistą podporę dla komórek, a także przeciwdziałają szkodliwym czynnikom zewnętrznym.


W skład serii wchodzą: Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy SPF15 na dzień 50+, Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na noc 50 +, Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy SPF15 na dzień 60+, Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc 60+, Błyskawicznie napinający krem przeciwzmarszczkowy SPF15 na dzień 70+, Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc 70+, Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy 50/60+ oraz Serum-maska wygładzająco-napinająca.


Kosmetyki z serii RADICAL® AGE ARCHITECT zaprojektują Twój idealny wygląd!

RADICAL seria kosmetyków z kolagenem do pielęgnacji twarzyRADICAL seria kosmetyków z kolagenem do pielęgnacji twarzy materiały prasowe