Piankowe wybawienie na letnie upały - serum Bioxsine

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich wypadania. Jak radzić sobie z tą sytuacją podpowiada ekspert w dziedzinie walki z wypadaniem włosów - marka Bioxsine, która na ciepłe miesiące proponuje niezwykle skuteczne i ultralekkie serum w piance. Nie tylko zahamuje ono wypadanie włosów ale jednocześnie pomoże także zwiększyć ich objętość oraz poprawić strukturę.

Co zrobić gdy żar leje się z nieba, ułożenie fryzury jest praktycznie awykonalne, na dodatek mamy tendencję do przetłuszczania się włosów lub cienkie pasma i na domiar złego... zauważyliśmy, że nasze włosy zaczęły wypadać? Nie wpadać w panikę tylko zastosować produkt zapobiegający ich wypadaniu o konsystencji na tyle lekkiej, że nie obciąży naszych sfatygowanych upałem włosów.

Taką propozycję ma dla nas marka Bioxsine. Wyjątkowe serum, znane od lat ze swojej skuteczności marka proponuje od niedawna także w formie lekkiej pianki. Produkt należy aplikować po umyciu włosów pomiędzy ich podzielone pasma, pozostawiając na minimum półtorej minuty do wchłonięcia. Można także delikatnie wmasowywać go w skórę pobudzając w ten sposób mikrokrążenie, a tym samym zwiększając absorpcję cennych składników zawartych w serum.

Tak samo jak w przypadku wszystkich produktów Bioxsine, za skuteczność piankowego serum walczącego z wypadaniem włosów odpowiada zawarty w nim Biocomplex B11 - unikalna ziołowa formuła stworzona przez naukowców marki. Wielkim atutem tej wersji serum jest fakt, że podczas wcierania w skórę głowy nadaje odpowiednią strukturę i objętość włosom u nasady. Dzięki temu odbija je od skóry pomagając uzyskać pożądany wygląd oraz delikatnie wymodelować. Dodatkowo pokrywa je ochronną powłoką chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi.