EXPERTO Professional VOLUME: wspaniała objętość włosów w trakcie upałów

Upały są zmorą wielu z nas. Jeśli dodatkowo jesteśmy posiadaczkami cienkich włosów, którym z trudem nadajemy objętość w gorące dni problem z ich układaniem znacząco przybiera na sile. A przecież chcemy wyglądać wspaniale każdego dnia niezależnie od pogody. Jak nadać włosom wspaniałą objętość nawet w wysokich temperaturach?

Odpowiedź stanowią produkty z linii Experto Professional VOLUME przeznaczonej do
profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Ich specjalistyczna
formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości dzięki zastosowaniu
kompleksu KERATRIXTM, NUTRILAN® oraz keratyny. Co niezwykle istotne w trakcie wakacji chroni ona także nasze kosmyki przed działaniem słońca, dzięki zawartemu w niej filtrowi UV.


Lejący się z nieba upał nie sprzyja naszym włosom w trakcie wakacyjnych miesięcy. Pod jego wpływem nasze pasma tracą objętość i ciężko odbić je od nasady przez co stają się płaskie i nieatrakcyjne. Dodatkowo w wysokich temperaturach szybciej się one przetłuszczają przez co stają się „oklapnięte”. Problem ten w szczególności odczuwają posiadaczki włosów cienkich, a często potęgują go także kapelusze noszone by chronić się przed słońcem. Używając profesjonalnych kosmetyków nadających objętości stworzonych z myślą o potrzebach włosów cienkich – EXPERTO Professional VOLUME, zapewnimy sobie wspaniałą objętość włosów każdego dnia.


Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają one m.in.:
- Add-Volume COMPLEX – zwiększa objętość i puszystość włosów.
- KERARICETM – zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości.
Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
- PROTEINY PSZENICY – wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.
- KERATYNA – wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich
elastyczność.
- PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie nadając włosom połysk i
miękkość.


Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników.
W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:
- Szampon EXPERTO Professional VOLUME – Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan® Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV. Cena: 24,99 zł/ 400 ml
-Odżywka EXPERTO Professional VOLUME – odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości. Cena: 24,99 zł/ 250 ml
- Spray EXPERTO Professional VOLUME – ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości. Cena: 24,99 zł/ 100 ml

Lini Experto Professional VOLUMELini Experto Professional VOLUME materiały prasowe