MARATON ZAMIAST MECZU PIŁKI NOŻNEJ? CZEMU NIE?!

Twój telewizor okupowany jest przez chłopaka i jego kolegów? To znak, że właśnie zaczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej i masz wolne na co najmniej 90 minut dziennie aż do połowy lipca. To jednak nie koniec świata, bo zamiast w meczu możesz wziąć udział w maratonie! I nie chodzi tu o bieg na 50 km, ale o maraton serialowo-filmowy!Sprawdź kilka kombinacji, które uratują nadchodzące wieczory - Twoje i Twojej przyjaciółki - podczas gdy Wasi partnerzy będą wpatrzeni w piłkę. Pobierz produkcje na urządzenie mobilne i spotkajcie się na wspólny seans. Przy następnych meczach kombinujcie same!

Jeśli mecz trwa 90 min możecie obejrzeć:
2 odcinki serialu Ania, nie Anna (nowy sezon już 6 lipca!)
Kolejny sezon adaptacji ponadczasowej powieści „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery będzie dalej wytyczał nowe szlaki i z udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 14-letniej bohaterki.

2 odcinki serialu Telefonistki
Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości.

1 odcinek serialu The Crown + 1 odcinek serialu Grace&Frankie
The Crown to historia dwóch z najsłynniejszych adresów świata: Pałacu Buckingham i 10 Downing Street, oraz intryg i romansów kryjących się za ważnymi wydarzeniami, które wywarły decydujący wpływ na drugą połowę XX wieku. Dwa dwory pod jedną koroną.

W serialu „Grace i Frankie” Jane Fonda („Grace”) i Lily Tomlin („Frankie”) wcielają się w role dwóch kobiet, których życie niespodziewanie staje na głowie. Ich mężowie nagle obwieszczają bowiem, że są gejami i mają się ku sobie. Mimo że nigdy za sobą nie przepadały, panie muszą stanąć ramię w ramię, zmierzyć się z niepewną przyszłością i wypracować nową definicję „rodziny”. Wyzwalacz śmiechu, wyciskacz łez i środek na poprawę nastroju w jednym.

Film Wredne Dziewczyny
Jej nowe koleżanki? Plastikowe snobki na obcasach. Życie w dżungli to pestka w porównaniu z licealną codziennością. Nowa uczennica, Cady, dołącza do grupy popularnych w szkole dziewczyn. Gdy jednak zakochuje się w niej były chłopak liderki paczki, sytuacja się bardzo komplikuje. Scenariusz tej komedii dla nastolatków napisała Tina Fey. Występują: Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amanda Seyfried.


Film XOXO
XOXO to komedia o grupie dwudziestokilkulatków przeżywających szalone przygody na największym w USA festiwalu elektronicznej muzyki tanecznej — XOXO. Film opowiada historię sześciorga obcych sobie osób, których losy przecinają się podczas jednej, szalonej, wypełnionej marzeniami i na wskroś romantycznej nocy. 

Film #REALITYHIGH
Była Twojego chłopaka, którą w Internecie obserwuje 9 mln ludzi, nagle chce zostać Twoją kumpelą. Podejrzane?

Jeśli dojdzie do dogrywki zdążycie zobaczyć:
Odcinek serialu You Me Her
Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, by dodać nieco pikanterii swojemu małżeństwu. Ku swojemu zaskoczeniu dodają też do niego trochę głębszych uczuć.

Odcinek serialu GLOW (nowy sezon już 29 czerwca!)
Akcja tego pełnego napuszonych fryzur i druzgocących ciosów serialu toczy się w Los Angeles lat 80. XX wieku i jest zainspirowana prawdziwą historią kobiecej ligi wrestlingu. To fabularyzowana opowieść o bezrobotnej aktorce, która — chwytając ostatnią szansę na spełnienie marzeń — postanawia wziąć udział w programie o zawodniczkach wrestlingu.

2 odcinki serialu The End of the F***ing World
Znużony zabijaniem zwierząt 17-letni James planuje swoje pierwsze prawdziwe morderstwo, kiedy nowa, arogancka uczennica Alyssa zaskakuje go w szkole.