Akcja koloryzacja z Joanną Fluo

Letnie festiwale, wyjazdy bliskie i dalekie, to wszystko idealny klimat do metamorfozy na głowie. Najmodniejsze są odcienie pastelowe, albo intensywnie neonowe. Można je nosić na samych końcówkach, grzywce czy pasemkach. A zmywalne, wygodne farby dają niezliczone możliwości eksperymentowania.

Kolorowe ptaki

W sezonie wakacyjnym warto zaszaleć z nowym kolorem włosów. Nie musi to oznaczać zmiany na zawsze, bo do wyboru są także nowoczesne zmywalne farby, które utrzymują się na włosach od jednego do 15 myć. Instagram, Pinterest i europejskie ulice kwitną od ilości różnorodnych kolorów na włosach. Najmodniejsze są albo pudrowe jak cukierki czy makaroniki, albo intensywne, zwane fluo. Można je nosić jako jednolity kolor, albo nakładać na same końcówki, grzywkę czy pasemka. Sprawdzają się jako wakacyjny look, ale jeśli nie obowiązuje cię dress code możesz letni „romans” z kolorem kontynuować także po urlopie. Jest to genialny sposób na wyróżnienie się z tłumu na festiwalach muzycznych.

Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Wybierając najmodniejszą koloryzację w stylu „jednorożców” z Instagrama, warto najpierw wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Jeśli sięgasz po pastele lub kolory fluo i marzysz, żeby kolor włosów był taki jak na opakowaniu, musisz mieć wcześniej rozjaśnione włosy, grzywkę czy pasemka lub być naturalną blondynką. Na ciemnych włosach, kolorowe pigmenty nie dadzą pożądanego efektu. Drugą kwestią jest to, że wybierając kolor włosów, którego wcześniej nie nosiłaś, lepiej najpierw jest przetestować  farbę zmywalną.

Pastele kontra fluo

Fluo Color i Pastel Color Joanna, to nowe linie preparatów półtrwale koloryzujących – półzmywalnych. Fluo Color utrzymuje się na włosach minimum 15 myć. Do wyboru masz 4 odcienie: granat, czerwień, róż i turkus. Pasują zarówno do jasnej, jak i ciemniejszej karnacji. Najbardziej intensywnie wyglądają na rozjaśnionych włosach lub pasmach włosów. Kolor stopniowo się wypłukuje w zależności od kondycji włosa, ekspozycji na słońce, itp. Natomiast Pastel Color, to 4 jaśniejsze odcienie: jeans, róż, srebrny i turkus. Ta koloryzacja utrzymuje się do minimum 10 myć. Nie zawiera utleniacza i amoniaku, przez co jest bardzo łagodna dla struktury włosów. Najlepszy efekt można zaobserwować na bardzo jasnym blondzie, blondzie lub na włosach rozjaśnianych. Kolor widoczny jest od razu po aplikacji. Obie nowości Joanna, dzięki formie saszetki są bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Możesz więc też eksperymentować i wybrać kilka kolorów jednocześnie na przykład łącząc pasma z turkusem z serii Fluo z tym z serii pastelowej. To doskonała odskocznia od nudy i klasyki w koloryzacji!

Cena za sztukę około 6zł.

Więcej o: