Bezalkoholowa Warka Radler 0.0% orzeźwia i odpręża o każdej porze dnia

W kwietniu 2018 roku do bezalkoholowej Warki Radler 0.0% Cytryna dołączyły dwa nowe, owocowe smaki: Grejpfrut z Pomarańczą i Jabłko z Miętą. Warka Radler 0.0% to połączenie lemoniady z jasnym piwem Warka, ale bez alkoholu. Dzięki temu jest doskonałą propozycją na orzeźwienie i odprężenie w porze lunchu i podwieczorku, podczas wycieczki rowerowej, jazdy na rolkach, spotkania z przyjaciółmi, na popołudniowej randce, pikniku, grillu i w wielu innych sytuacjach. Z Warką Radler 0.0% możemy się cieszyć orzeźwieniem każdego dnia, zanim nadejdzie wieczór. Idealna chwila na delektowanie się piwem bezalkoholowym z lemoniadą to, kiedy przyjdziemy z pracy i mamy trochę czasu dla siebie, zanim pochłoną nas obowiązki domowe.

Warka Radler 0.0% powstała z połączenia 40% jasnego piwa bezalkoholowego Warka i 60% lemoniady. Do produkcji Radlera wykorzystuje się najlepsze piwo dolnej fermentacji oraz lemoniadę. W efekcie Warka Radler ma smak delikatnej goryczki pochodzącej z piwa, przełamanej owocową słodyczą. Zawartość soków owocowych sprawia, że Radler jest naturalnie mętny. W skład nowej linii bezalkoholowej Warki Radler 0.0% wchodzą trzy smaki: Cytryna, Grejpfrut z Pomarańczą oraz Jabłko z Miętą.

Warto czerpać radość z życia każdego dnia, nie czekać na weekend czy wakacje, żeby się odprężyć, zrelaksować i poczuć swobodnie. Idealną okazją może być lunch lub podwieczorek. Często zjadamy go w biegu, przy biurku lub podczas służbowego spotkania. Warto jednak pomyśleć o czymś zupełnie innym: przyjemnym, relaksującym i odprężającym. Dobrym pomysłem jest umówienie się w porze lunchu lub podwieczorku ze znajomymi na piknik w parku. Jest to dealny moment na orzeźwiającą, bezalkoholową Warkę Radler 0.0%, która wprowadza nas w dobry nastrój, zapewnia relaks i jest dobrym towarzystwem do sałatki, owoców czy lodów. Warka Radler 0.0% nie zawiera alkoholu dlatego możemy delektować się nią w ciągu dnia, kiedy przed nami jeszcze kolejne obowiązki i zadania do wykonania.

Zrobiło się gorąco. Spędzamy więcej czasu na łonie natury, w parku, na spacerze, rowerze lub rolkach. We wszystkich tych chwilach możemy sięgnąć po jeden z trzech smaków bezalkoholowej Warki Radler 0.0% - klasyczną Cytrynę, Grejpfrut z Pomarańczą lub Jabłko z Miętą. Smaczne i orzeźwiające połączenie piwa bezalkoholowego Warka z owocową lemoniadą jest idealne na długie wiosenne i letnie dni. Zapewnia odprężenie i pełen luz, bez alkoholu i bez ryzyka. Dzięki temu możemy rozkoszować się cudownym piknikiem na plaży, swobodnym spotkaniem przy grillu, a także popołudniowym garden party.