Nowość VICHY AQUALIA THERMAL Ładunek nawilżenia dla Twojej skóry

Każdego dnia skóra traci przeciętnie 500 ml wod. Różnice temperatur, podróże, aktywność fizyczna to wszystko ma wpływ nie tylko na utratę wody, ale także ważnych minerałów i cukrów. Samo uzupełnienie wody nie wystarczy do przywrócenia skórze optymalnego nawilżenia. Dlatego VICHY stworzyło gamę Aqualia Thermal, która zawiera w sobie połączenie kwasu hialuronowego naturalnego pochodzenia, wody termalnej z Vichy bogatej w 15 minerałów oraz cukier roślinny.

Poziom nawilżenia w skórze zmienia się w ciągu dnia. Nieprawidłowa cyrkulacja
wody w różnych partiach twarzy może powodować, że skóra staje szorstka,
ściągnięta, mniej promienna, pojawiają się na niej drobne zmarszczki będące
skutkiem odwodnienia, koloryt staje się ziemisty. Skóra traci swój świeży wygląd.

Aqualia Thermal zainspirowana izotonicznymi rozwiązaniami

Roztwory izotoniczne to rozwiązanie wykorzystywane w medycynie dla intensywnego nawodnienia. Vichy Aqualia Thermal łączy w sobie wodę Termalną z Vichy bogatą w cenne minerały, cukier roślinny oraz kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Pozwala utrzymać optymalne nawilżenie i wzmocnić skórę.
Dzięki składnikom aktywnym zawartym w produktach z gamy Aqualia Termal
skóra pozostaje sprężysta i nawilżona przez 48 godzin:
 - Mannoza – roślinny cukier, który zwiększa zdolność wiązania wody.
 - Sód PCA – naturalny składnik poprawiający syntezę lipidów. Zwiększa syntezę Naturalnych Czynników Nawilżania.
 - Woda termalna z Vichy – jest naturalnym składnikiem aktywnym, stworzonym przez naturę. Wzmacnia, regeneruje, przywraca równowagę pH skóry.
 - Kwas hialuronowy – cukier naturalnie występujący w skórze. Wiąże wodę w skórze i utrzymuje prawidłowe nawilżenie tkanek. Ogranicza proces parowania wody i chroni przez działaniem czynników zewnętrznych. Nawilża, sprawia, że drobne zmarszczki są wyraźnie wygładzone.

Aby Twoja skóra zawsze wyglądała świeżo i zdrowo

Gama Vichy Aqualia Thermal to linia dedykowana intensywnemu nawilżeniu skóry. Należy do niej nawilżający krem o lekkiej konsystencji do skóry normalnej i mieszanej, który pozostawia ją jędrną i daje uczucie przyjemnej gładkości. Dla skóry suchej
i bardzo suchej stworzony został krem o bogatej konsystencji, skutecznie redukujący oznaki odwodnienia. Ostanie z serii to lekkie serum, które nie tylko nawilża i wygładza, ale także pozostawia matowe wykończenie, bez efektu błyszczenia się.

VICHY Aqualia Krem
poj. 50 ml
sugerowana cena: 81 zł
VICHY Aqualia Serum
poj. 50 ml
sugerowana cena: 90 zł

Więcej o: