W harmonii ze stylem - nowości od KROSNO

Prostota w formie, regularne linie, nieskazitelna gładkość i przejrzystość oraz hołd dla idei "less is more" - to flagowe cechy kolekcji szkła HARMONY marki KROSNO. Składają się na nią m.in. kieliszki do szampana, prosecco i koniaku, szklanki do napojów oraz pokale do piwa. Do rodziny dołączył właśnie harmonijny zestaw: karafka i kieliszki do wina o idealnych, ponadczasowych kształtach oraz szklanki stemless do wina. Minimalizm w najbardziej przejrzystej postaci.

Subtelna karafka do wina z kolekcji Harmony /nowość/. Nieskazitelnie przejrzyste szkło odsłania głęboką barwę wina, a szlifowane obrzeże zapewnia delikatność w formie. Regularny kształt i duża pojemność naczynia (1,6 l) sprawia, że serwowane w nim wino, a także woda czy soki prezentują się wyjątkowo elegancko.
Karafka HARMONY KROSNO, poj.: 1,6l, cena 46,49 zł.
Zestaw HARMONY KROSNO, 3 elementy (karafka i kieliszki), cena 57,79 zł.


Jeśli cenisz harmonię i spójność na stole, do karafki dobierz kieliszki do wina HARMONY /nowość/. Klasyczny kształt i subtelna forma kieliszka harmonijnie dopełni całości aranżacji na stole. W kolekcji znajdują się kieliszki do wina czerwonego, białego, a także do prosseco, koniaku, szampana i piwa. Każdy z nich ma kształt dopasowany do właściwości alkoholu tak, aby wydobywać jego smak i aromat.
Kieliszek do wina czerwonego HARMONY KROSNO, poj. 470 ml, cena za zestaw 6 szt. 48,49 zł. Pozostałe kieliszki do innych trunków: 42,99 – 59,99 zł za komplet, w zależności od pojemności i zastosowania.


Szklanki typu „stemless” – także nowość w ofercie KROSNO – popularność zdobywały w tradycyjnych winiarskich regionach Francji i Włoch. Następnie moda na sączenie wina ze szklanek podbiła rynek amerykański, a dziś wkracza do innych krajów. Nietypowa i
wielofunkcyjna pojemność naczynia – 580 ml – doskonale sprawdzi się także do serwowania koktajli czy deserów.
Szklanki do wina czerwonego HARMONY KROSNO – poj. 580 ml i szklanki do wina białego HARMONY KROSNO – poj. 500 ml: cena za zestaw 6 szt. 18,49 zł.


Kolekcję HARMONY uzupełnieniają pękate, niskie szklanki do napojów. Wykonane z cienkiego i lekkiego szkła nadają się do serwowania wody, soków czy finezyjnie podanych deserów. Szklanki HARMONY KROSNO, poj. 410 ml, cena za zestaw 6 szt. 18,49 zł.