INSTITUT ESTHEDERM CELLULAR WATER WATERY ESSENCE: esencja o niezwykłym działaniu

Nawilżająca i wzmacniająca esencja o działaniu przeciwstarzeniowym,inspirowana pielęgnacją azjatycką.

Detoks skóry CELLULAR WATER WATERY ESSENCE przywraca promienny wygląd
i zwiększa odporność skóry na stres. Nowy krok w pielęgnacji skóry prosto z Azji, łączy świeżość balsamu z wyjątkową skutecznością pielęgnacji. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, ultra-lekka tekstura zapewnia blask głęboko nawilżonej skórze.


Składniki aktywne:


- PATENT CELLULAR WATER (sole mineralne, L-karnozyna, niezbędne minerały i składniki aktywne, hipotauryna, kwas cytrynowy) – odtwarza właściwości wody naturalnie znajdującej się w skórze. Zwiększa witalność komórek, zachowując młody wygląd skóry. Wzmacnia działanie innych produktów i zabiegów pielęgnacyjnych.


- PATENT AQUAPORIN (ekstrakt z jabłka, sterole z nasion rzepaku) - zapewnia optymalny stopień nawilżenia ułatwiając transport i zatrzymywanie wody w skórze.


- TECHNOLOGIA CELL DETOX (wyciąg z drożdży lekarskich) eliminacja toksyn nagromadzonych w skórze w ciągu dnia i wytworzonych w nocy.


Neutralizuje efekty działania wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie skóry.

DLA KOGO?

Do wszystkich typów skóry, które wymagają przywrócenia komfortu. Skóra szara, zmęczona, pozbawiona blasku. Kolejny krok pielęgnacji, który pozwala zachować
idealny poziom nawilżenia i wzmocnić ochronę kapitału młodości. W trakcie kuracji złuszczających w celu wzmocnienia działania produktów nawilżających (po zabiegach kosmetologicznych, po jak i w trakcie stosowania preparatów złuszczających).


W rezultacie otrzymujemy wyraźnie rozjaśnioną cerę. Skóra jest nawilżona, odżywiona i wzmocniona.