Nowość! Serwis SENTIMENT od Fyrklövern Pięknie nakryty stół!

Czy można wyrazić jednocześnie sentyment do pięknej porcelany, pasję do dekoracji wnętrz i uwielbienie dla pełnego przepychu ucztowania? Dzięki swojej wyjątkowej kreatywności Micael Bindenfeld - najsłynniejszy organizator przyjęć w Szwecji - z łatwością połączył wszystkie te elementy, tworząc niepowtarzalny serwis SENTIMENT, który zachwyca swoją delikatną i ponadczasową formą.

"Jestem miłośnikiem porcelany i pięknie udekorowanych stołów. Organizując przyjęcia, skupiam się na elegancji i jakości, ważny jest dla mnie każdy szczegół! Kiedy zostałem poproszony o zaprojektowanie porcelanowej zastawy stołowej dla Fyrklövern, nie wahałem się ani chwili. To spełnienie moich marzeń!"- tak o swojej pracy opowiada zachwycony Micael.

Inspiracją dla twórcy stylowej zastawy SENTIMENT był serwis babci, a także biało-niebieska porcelana, którą Micael Bindenfeld kolekcjonował podczas swoich podróży po świecie. Unikalny dekor składa się z ulubionych kwiatów Micaela, które upiększają jego ogród w Aspvik położonym w Archipelagu Sztokholmskim. Znajdują się w nim piwonie, hortensje, maki i niezapominajki, które Anna Handell - ilustratorka i projektantka grafiki - w finezyjny sposób odwzorowała w pięknym dekorze, zdobiącym serwis.

Dzięki zachwycającej ponadczasowej kompozycji ciemnoniebieskich elementów zastawy z jasnymi, serwis SENTIMENT sprawia, że aranżacja stołu tchnie lekkością i świeżością. Całość wystroju dodatkowo bogato udekorowana świeżymi kwiatami to kwintesencja oryginalnego stylu i znak rozpoznawczy najsławniejszego w Szwecji organizatora przyjęć.

SENTIMENT, Fyrklövern

Wieloelementowy serwis SENTIMENT jest idealny na co dzień i od święta. Aby aranżacja stołu na szczególne okazje zyskała niepowtarzalny charakter wystarczy odważnie połączyć ciemnoniebieskie i jasne elementy zastawy z wyróżniającym się akcentem w postaci np. patery na srebrnej nóżce. Taka kompozycja zachwyca nie tylko klasycznym pięknem, ale także oryginalnością. Potwierdzeniem najwyższej jakości porcelany jest ekskluzywna sygnatura, którą opatrzony jest każdy element serwisu.

SENTIMENT, Fyrklövern

Wdzięcznym uzupełnieniem zastawy obiadowej SENTIMENT jest zaprojektowany z myślą o najmłodszych członkach rodziny serwis SENTIMENT JUNIOR. Ten pełen uroku zestaw składa się z kubka, talerza, miseczki, sztućców oraz małej patery, idealnej na słodki tort. Inspiracją dla stworzenia oryginalnego dekoru, zdobiącego porcelanę były ukochane kotki Michaela i jego syna Simeona - Isaac i Gustaf, które zakradają się w ogrodzie rodziny Bindenfeld, zostawiając za sobą urocze ślady łapek. Porcelana SENTIMENT JUNIOR sprawi dzieciom wielką radość, a dorośli będą mogli z zachwytem podziwiać swoje pociechy i chłonąć każdy niezwykły moment wspólnie spędzanych przy stole chwil.

SENTIMENT JUNIOR, Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl