Rzęsy magnetyczne Ardell dostępne w drogeriach Rossmann

Uzyskaj zmysłowe i pełne magii spojrzenie, dzięki wyjątkowym magnetycznym rzęsom marki Ardell, które idealnie podkreślą oraz dopełnią makijaż oczu.

Wszystkie modele rzęs magnetycznych zostały wykonane metodą ręczną, z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. Rzęsy umocowane są na pasku z punktowo umieszczonymi magnesami, które doskonale utrzymują rzęsy na powiece. Są wygodne w noszeniu oraz nie wymagają konieczności użycia kleju.

Naturalne, lekkie włosie nie obciąża powieki. Idealnie wyprofilowane włoski przeplatają się i stapiają z naturalnymi, tworząc gęstą linię rzęs.

Rzęsy są produktem wysokiej jakości. Można je stosować wielokrotnie podczas wykonywania makijażu oczu.

ŁATWA APLIKACJA W DWÓCH KROKACH.

Delikatnie umieść górny pasek nad górną linią swoich naturalnych rzęs, a następie drugi, dolny - tuż pod nimi. W taki sposób, aby magnesy mogły się prawidłowo złączyć. Wybierz model idealny dla siebie i ciesz się zjawiskowym spojrzeniem przez cały dzień!

WYJĄTKOWY MODEL:

Ardell Magnetic - double 110 - model, który charakteryzuje się bardzo naturalnym wyglądem z gęstym i podkręconym włosiem, które równomiernie na siebie zachodzi. Cechuje je również wystopniowanie - rzęsy są krótsze od wewnątrz i dłuższe od zewnątrz oka. Pasek posiada 4 małe bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka.  Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

RZĘSY DOUBLE 110 DOSTĘPNE SĄ WYŁĄCZNIE W DROGERIACH ROSSMANN.

Marka Ardell rozpoczęła swoją działalność w 1971 roku. To wtedy zaprojektowała pierwszą, własną kolekcję sztucznych rzęs, która natychmiast odniosła ogromny sukces. Kiedy w 1980 roku stała się częścią grupy American Internation Industries, otworzyły się przed nią nowe możliwości ekspansji na arenie międzynarodowej. W 2005 roku marka weszła na polski rynek.

Teraz Ardell jest liderem wysokiej jakości produktów i akcesoriów w kategorii sztucznych rzęs. Tworząc swoje produkty stara oferować kobietom nie tylko rzęsy, ale również komfort, pewność siebie i możliwość stworzenia kuszącego seksownego, spojrzenia. Z największą starannością przygotowują swoje produkty, aby ich aplikacja była maksymalnie prosta, szybka i przede wszystkim bezpieczna.