S.O.S. w toalecie. Błysk i czystość w szybki i prosty sposób!

Czysta toaleta, bez bakterii to absolutny must have, byśmy czuli się komfortowo i pewnie. Zarówno we własnym domu, jak i w pracy, na wyjeździe, koncercie, kinie lub w drodze. Teraz w prosty i szybki sposób możemy odświeżyć i zdezynfekować toaletę, nadając powierzchniom blask, czystość i świeży, cytrusowy zapach. Ściereczki Presto do toalet w każdej sytuacji będą niczym koło ratunkowe - rozprawią się z 99,9% bakterii!

Pożądany efekt i skuteczność działania, tego właśnie nam trzeba, gdy chcemy w mig posprzątać toaletę. Długie i żmudne czyszczenie zostawmy na kiedy indziej, czasem chodzi po prostu o to, by powierzchnia lśniła blaskiem i świeżością, bez bakterii, smug czy zacieków.

By trzymać wszystko pod kontrolą i być przygotowanym na wszelkie ewentualności, warto mieć w pogotowiu ściereczki, zwłaszcza gdy w mieszkaniu pojawią się goście, albo będziemy korzystać z toalety poza domem, na przykład w pracy, w podróży czy na większym evencie. Ściereczki nawilżane Presto do toalet, mogą okazać się niezastąpione w wielu codziennych sytuacjach i pozwolą nam czuć się komfortowo i pewnie. Dzięki zawartości składników aktywnych, m.in. kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych, ściereczki szybko i skutecznie czyszczą powierzchnie. Dodatkowo, specjalnie opracowana kompozycja substancji czynnych działa dezynfekująco, usuwając aż 99,9% bakterii! Ściereczki Presto pozostawiają krystalicznie czyste powierzchnie bez smug, nadając wnętrzu przyjemny, świeży, cytrusowy zapach. W opakowaniu znajduje się aż 48 ściereczek, by w każdej chwili móc przetrzeć toaletę i cieszyć się czystością i świeżością, której potrzebujesz!

Presto ściereczki do toalet, które pozostawiają toaletę w higienicznej czystości.