Powrót do pracy i szkoły w dobrym stylu

Pierwszego dnia po wakacjach w pracy czy szkole chcemy wyglądać dobrze. Zastanawiamy się nad zakupem nowych ubrań i dodatków. Torebki, plecaki czy teczki na laptopa będą nam służyć przez cały sezon. Warto więc postawić nie tylko na ładny wygląd, ale też jakość. Przygotowaliśmy przegląd klasycznych toreb oraz plecaków dla kobiet i mężczyzn, które pozwolą wrócić do jesiennych obowiązków w dobrym stylu.

Skórzana torebka to podstawowa część garderoby każdej kobiety. Bez niej nie wychodzi z domu. Mieści wszystkie ważne przedmioty, w tym także te służbowe. Czasami musi nawet przenieść laptopa. Warto postawić zatem na torbę mieszczącą rzeczy w wielkości A4, z mocnymi uszami, które zagwarantują, że wytrzyma ona większe obciążenie. Ponadto powinna być klasyczna, w stonowanym kolorze, pasująca do różnych stylizacji.                                       

TORBA MĘSKA

Mężczyźni wybierają torby do pracy nie tylko ze względu na wygląd, ale przede wszystkim jakość, funkcjonalność i wygodę. Zależy im na tym, aby wybrana torba służyła przez cały dzień i kryła najpotrzebniejsze rzeczy. Wielkość torby zależy już od indywidualnych preferencji i od tego, co i jak często w niej noszą. W przypadku męskich toreb na ramię istotny jest też regulowany pasek, który pozwoli wygodnie dopasować położenie torby do wzrostu i sylwetki właściciela.       

PLECAK

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety chętnie sięgają po plecaki. Nic w tym dziwnego, ponieważ noszone na plecach są wygodną i zdrową dla kręgosłupa opcją przewożenia przedmiotów. Wybierając plecak, warto zwrócić uwagę na dodatkowe kieszenie, które będą przechowywać drobne przedmioty, m.in. klucze, portfel czy dokumenty. Do przenoszenia cięższych rzeczy, np. dużej ilości książek, dobrym rozwiązaniem jest plecak na kółkach. Można zamiennie nosić go na plecach lub ciągnąć po powierzchni ziemi.

TECZKA/TORBA NA LAPTOPA

Skórzana lub nylonowa, dobrej jakości teczka to nieodłączny atrybut każdego managera czy przedsiębiorcy. Pasuje zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Jest elegancka - dba o nasz wizerunek i prezencje - oraz funkcjonalna - mieści wszystkie dokumenty, broszury, laptopa czy tablet. Warto wybrać tę z solidnym uchwytem, wówczas jej przenoszenie będzie jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. W przypadku torby, jak też pozostałej galanterii skórzanej, zwróćmy uwagę na odporny na warunki atmosferyczne materiał. Skóra noszona podczas promieniowania UV, deszczu czy śniegu powinna być najwyższej jakości i odpowiednio impregnowana.

***

PUCCINI to postała w 1996 roku marka walizek i galanterii skórzanej, której właścicielami są Izabela i Mirosław Kozina. Produkty powstają w oparciu o doświadczenia zdobyte podczas licznych podróży oraz obserwację panujących na świecie trendów. To sprawia, że marka oddaje w ręce Klientów wyłącznie funkcjonalne i eleganckie wyroby. Najlepsze wzornictwo, wysmakowany styl i perfekcja wykonania sprawiają, że już od ponad dwudziestu lat produkty PUCCINI doceniane są przez miliony Klientów. #PUCCINIgdziekolwiekjesteś http://www.puccini.pl