Wygraj samochód lub inne atrakcyjne nagrody w multipartnerskiej loterii PAYBACK!

PAYBACK ma świetną wiadomość dla uczestników Programu - 5 września 2018 roku rusza wielka loteria, w której do wygrania są trzy samochody marki BMW 318i Limousine. Dodatkowo, codziennie można wylosować aż 65 atrakcyjnych nagród od wybranych partnerów Programu zaangażowanych w organizację loterii. To największa multipartnerska akcja PAYBACK w tym roku - bierze w niej udział większość kluczowych partnerów oraz 300 sklepów online. Głównymi sponsorami są BP i Kaufland.

– Serdecznie zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy z PAYBACK i z naszymi partnerami. Mechanizm loterii jest tak prosty, że nie tracąc praktycznie w ogóle czasu, można wygrać atrakcyjne nagrody. Co tydzień wylosujemy aż 455 laureatów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska. – Jestem pewien, że loteria PAYBACK będzie się cieszyć dużą popularnością wśród uczestników naszego Programu. Czekamy na pierwszych zwycięzców! – dodaje Marcin Pilarski.

– Dotychczasowe wspólne akcje promocyjne były doceniane przez naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie w przypadku rozpoczynającej się wielkiej loterii PAYBACK – mówi dr Magdalena Kandefer – Kańtoch, Rzecznik Prasowy BP w Polsce.

– Niezwykle cenimy sobie możliwość współpracy w ramach Programu PAYBACK. Do udziału w tym systemie zachęciły nas przede wszystkim dodatkowe korzyści, jakie uzyskają nasi klienci. Loteria PAYBACK to wyjątkowa okazja na wygranie atrakcyjnych nagród podczas robienia codziennych zakupów w marketach Kaufland. Co więcej, regularne zakupy to nie tylko zwiększona szansa na wygraną, lecz także możliwość skorzystania z dodatkowych promocji, które zaplanowaliśmy dla naszych klientów. Od tego tygodnia wprowadziliśmy także specjalną edycję gazetki promocyjnej z jeszcze większą liczbą okazyjnych ofert. Takie gazetki będą obowiązywać w każdym tygodniu od poniedziałku do środy – zapowiada Justyna Przybylska, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej w Kaufland Polska.

Aby zawalczyć o nagrody wystarczy potwierdzić chęć uczestnictwa w loterii na stronie payback.pl/loteria oraz zebrać lub wykorzystać punkty przy pomocy zarejestrowanej karty PAYBACK, podczas zakupów u partnerów biorących udział w akcji promocyjnej.

Na zwycięzców czeka codziennie: 5 voucherów o wartości 300 zł do wykorzystania na stacjach BP, 10 bonów o wartości 150 zł na zakupy w sklepach sieci Kaufland oraz 50 voucherów na 10 zł do PizzaPortal.pl. Nagroda główna – trzy samochody BMW – będzie losowana po upływie pierwszego, trzeciego oraz ostatniego tygodnia loterii.

Regulamin dostępny jest na www.payback.pl/loteria/regulamin. Zabawa potrwa do 16 października 2018 roku.

PAYBACK Polska

PAYBACK to największa w Polsce multipartnerska platforma ułatwiająca angażowanie klientów. Umożliwia dostęp do bazy 10 milionów aktywnych użytkowników zbierających punkty u wielu różnych partnerów.
PAYBACK realizuje cele biznesowe partnerów, wykorzystując pogłębione dane konsumenckie pochodzące z wielu źródeł oraz nowoczesne narzędzia analityczne i marketingowe do przygotowania spersonalizowanych ofert i precyzyjnie targetowanej komunikacji.

Uczestnicy programu PAYBACK mogą zbierać punkty podczas zakupów w wielu popularnych sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart PAYBACK mogą szybko i łatwo zwiększyć stan konta punktowego. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More, bony zakupowe do zrealizowania u wybranych partnerów lub przekazać je na program dożywiania dzieci Pajacyk.

Program PAYBACK jest częścią międzynarodowej grupy American Express.

Loteria PayBackLoteria PayBack fot. materiały prasowe