Relacja ze spotkania prasowego NUXE - 4.09.2018/ Klub Endorfina

4 WRZEŚNIA 2018 W CENTRUM WARSZAWY - KLUBIE ENDORFINA, UL. FOKSAL 2 - ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PRASOWE FRANCUSKIEJ MARKI KOSMETYCZNEJ NUXE, PODCZAS KTÓREGO ZOSTAŁA ZAPREZENTOWANA NOWA GAMA - CREME PRODIGIEUSE BOOST.

Zaproszonych gości przywitała Magdalena Toczyska-Kasprzak, Bussines Unit Manager NUXE, natomiast Patrycja Kinasiewicz- Brand Manager NUXE - opowiedziała o nowej linii kosmyków - Creme Prodigieuse Boost.

Creme Prodigieuse? Boost to gama nowej generacji z kwiatem jaśminu i kompleksem antyoksydacyjnym, która koryguje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz negatywne skutki intensywnego trybu życia kobiet w wieku od 25 do 39 lat. Dzięki nowemu kompleksowi przeciwutleniającemu, linia Cr?me Prodigieuse? Boost działa wielopoziomowo. Połączenie kwiatu jaśminu z kwiatem nagietka oraz cukrem komórkowym intensywnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry, aby korygować następstwa szaleńczego tempa życia.

W Linii Cr?me Prodigieuse? Boost znajdują się:

1. Energetyzujący koncentrat przygotowujący skórę

2. Żelowy krem do twarzy - do skórny normalnej i mieszanej

3. Aksamitny krem do twarzy - do skóry normalnej i suchej

4. Olejkowy balsam regenerujący na noc

5. Żelowy balsam do skóry wokół oczu

Gama Creme Prodigieuse? Boost dzięki niezwykle delikatnym konsystencjom zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania.

fot. materiały prasowe

W trakcie konferencji goście mogli zapoznać się także z kosmetykami, które będą wprowadzane do sprzedaży na rynku Polskim w trakcie kolejnych miesięcy - nowe produkty z gamy do skóry suchej z miodem Reve de Miel? oraz nowe opakowania linii Nuxuriance? Ultra i Merveillance? Expert, które zostały zmodernizowane i będą dostępne w nowych, jasnych, szklanych słoiczkach.

NUXE jest francuską marką, będącą pionierem tworzenia kosmetyków pochodzenia naturalnego. Założona przez Alizę Jab?s, w ciągu dwudziestu pięciu lat została uznana za wzorzec w sektorze, który w znacznym stopniu przyczynił się do stworzenia kosmetyków farmaceutycznych. NUXE zdołał połączyć przyjemność z użyciem ekspertyzy farmaceutycznej w wyjątkowych produktach, zawierających aspekt sensoryczny, siłę charakteru i skuteczność nauki (45 patentów-FR).

NUXE zbudował uniwersalny asortyment produktów, z których poszczególne osiągnęły status kultowy: Huile Prodigieuse?, Creme Fraiche? de beauté, R?ve de Miel? Lip Balm, Nuxellence?. Działanie i przyjemność stosowania tych produktów można również doświadczyć w ponad 45 Spa NUXE.