Piękno jest Wasze z Warszawą Kobiet!

Zdaniem specjalistów jesień to idealny moment na to by zadbać o swoją urodę. Sprzyja temu także wybór zabiegów medycyny estetycznej i relaksujących masaży, które dostępne są w Warszawie. Na co zatem się zdecydować? Zespół Warszawy Kobiet przetestował jedne z najlepszych klinik w mieście i zebrał je w ramach jednej karty by ułatwić Wam to zadanie. Dzięki Warszawie Kobiet możecie wybrać aż trzy zabiegi poczynając od specjalistycznej pielęgnacji delikatnych okolic oczu i ust, przez zabiegi na całą twarz aż po pielęgnację ciała i włosów. Przekonajcie się sami.

Pani Jesień – sprzymierzeniec naszej urody


Niezwykle upalne lato dobiegło końca, jednak wbrew pozorom jesień nie musi być nudna i smutna. Wręcz przeciwnie! Stanowi ona idealny okres aby zadbać o swoją cerę oraz ciało dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Czemu? Ponieważ mamy pewność, że słońce nie operuje już tak mocno co korzystnie wpływa na zdolności regeneracyjne naszej skóry oraz maksymalizację efektów np. mikrodermabrazji, mezoterapii czy peelingów chemicznych. Nasze ciało nie jest również narażone na tak skrajne temperatury jak w ciągu wakacji dzięki czemu nie odwadnia się w tak znaczącym stopniu, a przez to lepiej funkcjonuje.

Odzyskać młodzieńczy wygląd twarzy


Jesienią możemy postawić na mikrodermabrazję. Dzięki temu zabiegowi dostarczymy skórze składników niezbędnych do jej regeneracji po wakacyjnym opalaniu oraz dobrze przygotujemy ją na dalsze miesiące. Taki zabieg wykonamy w klinice Estetican, gdzie zwieńczony zostanie maską na twarz. Jesienią warto pomyśleć także o pielęgnacji okolic oczu, które najszybciej zdradzają zaniedbania w zakresie stosowania filtrów UV oraz zbyt długą ekspozycję twarzy na słońce. Rozwiązaniem tej bolączki będzie m.in: mezoterapia igłowa, karboksyterapia, fale radiowe lub peeling chemiczny w Mezoskin. Jeszcze jedną ciekawą alternatywę stanowi dostarczenie skórze cennych składników poprzez infuzję tlenową. W wersji na okolice oczu lub ust wykonacie ją również w Estetican.

Na ratunek włosom


Przyznajcie się, która z Was miała czas starannie pielęgnować i chronić włosy przed słońcem podczas wakacyjnych eskapad? Niestety włosy w trakcie wakacji cierpią równie mocno jak okolice oczu. Efekty? U progu jesieni są matowe, łamliwe i wymagają intensywnej regeneracji. Taki zabieg połączony z modelowaniem oferuje gabinet Aleksandra Różycka Hair.

Coś dla ciała


Każdy kto choć raz korzystał z laseroterapii doskonale wie, że początek jesieni jest momentem, w którym warto zaplanować właśnie ten zabieg wymagający braku ekspozycji ciała na słońce. W wersji wykonywanej laserem LIGHT SHEER dostępny jest on w Wileńska Clinic. Jeśli tegoroczny sezon bikini nie spełnił waszych oczekiwań warto także rozważyć zabieg ujędrniająco-wyszczuplający SKON SHOCK w tej samej klinice. To samo dotyczy masaży, które w chłodniejsze dni pomagają się zrelaksować i cieszyć chwilą. Do wyboru macie tradycyjny masaż tajski w salonach Thai Sun oraz specjalistyczny masaż leczniczy z pinopresurą w gabinecie Fizjokonkret – naturalnie z kartą Warszawy Kobiet wszystkie wymienione do tej pory zabiegi możecie mieć gratis.

Na czym to polega?


Warszawa Kobiet to unikalna karta umożliwiająca codzienne korzystanie z oferty najlepszych warszawskich lokali oraz skorzystanie z trzech wybranych zabiegów z zakresu care&wellness.

Do wyboru mamy:
THAISUN - Tradycyjny masaż tajski 1h
ALEKSANDRA RÓŻYCKA HAIR – regeneracja włosów z modelowaniem
MEZOSKIN - Indywidualnie dobrany zabieg anti-aging na okolice oczu
ESTETICAN - Mikrodermabrazja diamentowa z maską
FIZJOKONKRET - Masaż leczniczy z pinopresurą 1h
WILEŃSKA CLINIC - Zabieg ujędrniająco-wyszczuplający na wybraną partię ciała SKIN SHOCK
WORLD DENTAL - SPA dla zębów. Skaling i piaskowanie
ESTETICAN - Infuzja tlenowa, okolice oczu lub ust
WILEŃSKA CLINIC - Depilacja laserowa bikini laserem LIGHT SHEER

Po jednorazowej opłacie za kartę uiszczonej na platformie zakupowej www.warszwakobiet.pl otrzymujesz kartę pocztą w ciągu dwóch dni roboczych. Następnie dokonujesz aktywacji karty na platformie w zakładce "aktywacja karty" i... gotowe! Przez rok korzystasz z możliwości jakie daje Ci karta.