NOWOŚĆ! CURAPROX Hydrosonic Ortho

42 000 drgań na minutę, 7 różnorodnych trybów czyszczenia, 3 innowacyjne główki oraz. niezawodne ultracienkie włosie CUREN, które czyści zarazem skutecznie i delikatnie. Do tego optymalny kąt wygięcia główki i specjalnie dobrany kształt w postaci kropli - oto główne atuty najnowszej propozycji marki CURAPROX dedykowanej posiadaczom aparatów ortodontycznych. Szczoteczka Hydroconic Ortho stanie się niezawodnym przyjacielem zarówno w trakcie leczenia ortodontycznego jak i po jego zakończeniu.

Noszenie aparatu ortodontycznego, choć niezwykle potrzebne, niesie ze sobą także pewne problemy. Niestety aparat utrudnia utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej, przez co naszym zębom zagraża próchnica, a dziąsłom stany zapalne. Każdy kto nosi aparat wie także, że niemożliwe jest dokładne wyczyszczenie wszystkich trudnodostępnych miejsc i zakamarków przy aparacie za pomocą szczoteczki manualnej. Właśnie dlatego specjaliści szwajcarskiej marki CURAPROX opracowali i stworzyli skuteczne rozwiązanie tego problemu - szczoteczkę Hydrosonic Ortho idealną do czyszczenia zębów zarówno podczas noszenia aparatu ortodontycznego jak i po zakończeniu leczenia.

Co wyróżnia Hydrosonic Ortho?

Aż 7 trybów czyszczenia oferujących 42 000 drgań na minutę przy pomocy ultracienkich włókien CUREN?, które są jednocześnie delikatne i skuteczne w czyszczeniu. Szczoteczka posiada 3 innowacyjne główki - power, sensitive oraz single - dbające o perfekcyjną czystość zębów i aparatu. Główka single czyści efektywnie w miejscach, gdzie szczególnie zbierają się bakterie: przy zamkach, pod pierścieniami aparatu, na linii dziąsła, przy retainer'ach czy wokół implantów.

Zachowanie idealnej higieny ułatwia także optymalny kąt wygięcia główki CURACURVE?. Zewnętrzne włókna na główce szczoteczki są dłuższe, a wewnętrzne krótsze. Dzięki takiemu układowi włosia, jak i optymalnemu kształtowi główki - w postaci kropli - każdy ząb może być precyzyjnie wyczyszczony - zarówno w sposób mechaniczny jak i hydrodynamiczny.

A po leczeniu ortodontycznym? Po prostu używaj jej dalej. Kto chciałby zrezygnować z posiadania idealnie czystych zębów i zdrowej jamy ustnej? Cena szczoteczki Hydrosonic Ortho: 855 zł

materiały prasowe