WYJĄTKOWY ŚWIAT MAÉ HEALTH INSTITUTE

MAÉ HEALTH INSTITUTE TO WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY, STWORZONE Z MYŚLĄ O OSOBACH, KTÓRE ŚWIADOMIE DĄŻĄ DO ZACHOWANIA ZEWNĘTRZNEGO PIĘKNA, ALE TAKŻE OSIĄGNIĘCIA WEWNĘTRZNEJ HARMONII. TO MIEJSCE, GDZIE KOMPLEKSOWO MOŻNA ZADBAĆ O URODĘ CIAŁA I SPOKÓJ DUCHA, SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W DZIEDZINIE PIELĘGNACJI I DIETETYKI, A TAKŻE UMÓWIĆ SIĘ NA PRYWATNĄ SESJĘ JOGI CZY PILATESU, CZY ZGŁĘBIĆ WIEDZĘ Z PRAKTYKI MINDFULNESS. ZAPRASZAMY DO ŚWIATA MAÉ HEALTH INSTITUTE.

ŚWIADOME PIĘKNO

Kobiety w Polsce coraz bardziej świadomie podchodzą do tematu pielęgnacji. Chcą dbać o siebie kompleksowo. Doskonale zdają sobie sprawę, że kobiece piękno to nie tylko kwestia wyglądu, kondycji skóry czy włosów, ale także stan umysłu i poczucie wewnętrznej harmonii.

Wieloletnie doświadczenie ekspertów oraz indywidualne podejście do każdego Klienta pozwoliło stworzyć w MAÉ HEALTH INSTITUTE unikalnego i holistycznego programu terapeutycznego, którego efektem jest zewnętrzne piękno, wspaniałe samopoczucie, równowaga psychiczna i lepsza kondycja fizyczna. Myślą przewodnią wszystkich działań ekspertów jest sentencja "Let's bulid wellness instead of treating disease" (dr Bruce Daggy), zgodnie z którą, lepiej jest dbać o siebie i zapobiegać, niż potem leczyć.

ZAUFANI EKSPERCI

MAÉ HEALTH INSTITUTE tworzą wybitni specjaliści i prawdziwi pasjonaci swojej pracy. Działają z pełnym zaangażowaniem, a największą nagrodą jest dla nich doskonałe samopoczucie zadowolonego Klienta. Wszyscy eksperci regularnie doskonalą swoje umiejętności zawodowe, dzięki czemu wykonywane przez nich zabiegi gwarantują najwyższy poziom usług, z uwzględnieniem wszelkich światowych trendów.

Dream team ekspertów Instytutu tworzą: Katarzyna Łapińska - fizjoterapeutka i kosmetolożka, Natalia Piętka - kosmetolożka, Barbara Piela - instruktorka pilates i pedagog barre au sol, Aneta Łańcuchowska - dietetyczka i blogerka kulinarna, Karolina Erdmann - instruktorka jogi, Dominika Kojro - instruktorka jogi, Anna Pełkowska - manager recepcji i jednocześnie konsultantka w zakresie pielęgnacji twarzy.

ZABIEGI NA MIARĘ

Głównym celem zabiegów oferowanych w MAÉ HEALTH INSTITUTE jest zachowanie równowagi pomiędzy zewnętrznym pięknem a wewnętrzną energią i spokojem, a tym samym przywrócenie równowagi ciała i duszy. Dlatego Instytut proponuje nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało, oparte na naturalnych, organicznych i nietoksycznych kosmetykach TATA HARPER i SUSANNE KAUFMANN oraz indywidualnie dobrane zajęcia jogi i pilatesu. Holistyczna pielęgnacja połączona ze zdrową, zbilansowaną dietą oraz medytacją uważności - MINDFULNESS, prowadzą zdaniem naszych ekspertów do osiągnięcia doskonałego zdrowia, smukłej sylwetki i psychicznego dobrostanu.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Pełnemu relaksowi oraz przywróceniu sił witalnych i równowagi psychicznej sprzyja klimat samego Instytutu, który mieści się na parterze zabytkowego budynku, w samym sercu Warszawy. Unikalna lokalizacja - choć w centrum wielkiego miasta, z dala od jego zgiełku i pośpiechu - zainspirowała do stworzenia przestrzeni, która estetycznie oprze się biegowi czasu i przemijającym trendom. We wnętrzach MAÉ HEALTH INSTITUTE wykorzystano naturalne materiały - kamień, drewno, metal, szkło oraz piękno roślin. Każde pomieszczenie jest harmonijną częścią większej całości, połączonej detalami, kolorami i fakturami. Już samo wnętrze Instytutu - którego centralnym punktem jest stół, będący zaproszeniem do spotkania, rozmowy czy wyciszającej filiżanki herbaty - jest wyrazem holistycznego podejścia do życia, człowieka i świata, a bogactwo naturalnych materiałów emanuje dobrą energią, oddziałującą na samopoczucie Gości.