Świeżość i komfort w każdym momencie. Cleanic - chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, z którego miliony kobiet korzystają codziennie. To nieoceniona pomoc, gdy w dowolnym momencie dnia w prosty sposób chcemy przywrócić uczucie świeżości i komfortu. Niezwykle ważna jest też wygoda stosowania, a rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że kobiety z przekonaniem wybierają produkty przyjazne dla środowiska. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic są biodegradowalne, całkowicie spłukiwalne i w pełni bezpieczne dla kanalizacji. Skutecznie i delikatnie odświeżają, a ich receptury wyróżnia dodatek składników pielęgnacyjnych. Wśród dostępnych wariantów, każda kobieta znajdzie ten, który w najlepszy sposób spełni jej indywidualne potrzeby.

W pracy, na uczelni, po treningu, przed spotkaniem na mieście - wśród licznych codziennych aktywności, kobiety zawsze chcą mieć pewność zachowania czystości i świeżości. Jednocześnie, z coraz większym przekonaniem i świadomie sięgają po te produkty, które są nie tylko najlepsze dla nas, lecz również . dla środowiska.

 Te atrybuty łączą w sobie chusteczki do higieny intymnej Cleanic - w pełni odpowiadają oczekiwaniom kobiet, które poszukują rozwiązań skutecznych, delikatnych, dyskretnych i komfortowych w użyciu. Zawierają łagodne środki myjące - doskonale oczyszczają i długotrwale odświeżają strefy intymne. Wyróżniają je skuteczne receptury, z dodatkami składników pielęgnacyjnych, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Wszystkie oparte są na kwasie mlekowym, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odtworzyć naturalną florę bakteryjną sfery intymnej. Chusteczki Cleanic są przebadane ginekologicznie - kobiety mogą mieć pewność, że to produkt bezpieczny i wysokiej jakości. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic można bezpiecznie spłukiwać w toalecie.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SUPER COMFORT - zawierają ekstrakt z rumianku, który łagodzi i koi podrażnienia.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej EXTRA FRESH - wyróżnia je odświeżająca formuła. Zawierają alantoinę i pantenol, które łagodzą i nawilżają.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SENSITIVE CARE - mają delikatną formułę myjącą, chroniącą przed podrażnieniami i wzbogaconą pantenolem - składnikiem o działaniu nawilżającym i łagodzącym.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej PLUS - wspomagają ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi. Zawierają:

- prebiotyk stymulujący wzrost korzystnej mikroflory bakteryjnej i ekstrakt z żurawiny działający antyseptycznie

- Dermosoft? Decalact - substancję o działaniu przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnym, zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej DEO CONTROL - polecane szczególnie osobom z problemem inkontynencji - zawierają składniki neutralizujące zapach moczu:

- Citronellyl Methylcrotonate - neutralizuje nieprzyjemne zapachy, bardzo skuteczny w przypadku zapachu moczu (reaguje wybiórczo z cząsteczkami nieprzyjemnych zapachów, zmieniając strukturę cząsteczki i tym samym neutralizuje je)

- Triethyl Citrate - działa przeciwdrobnoustrojowo

Dodatkowo pielęgnują sferę intymną dzięki zawartości panthenolu i betainy -  prowitaminy B5 o działaniu łagodzącym i nawilżającym.