Podążaj za swoimi pasjami bez strachu przed plamami z kapsułkami Vizir 3w1

Każdy dzień to dobry moment na odkrywanie swoich pasji, próbowanie nowych rzeczy i stawianie sobie wyzwań. Jednak kiedy dobierasz do tego odpowiedni strój może cię ograniczać strach przed plamami. Niezależnie od tego, czy jesteś fanką włoskiej kuchni czy wolisz piec czekoladowe babeczki - jak mówi Ania Starmach nowa ambasadorka marki Vizir - z kapsułkami Vizir 3w1 możesz gotować bez ograniczeń, co tylko ci się podoba, bez strachu przed plamami.

Pasja to ważna część życia każdego z nas. Motywuje nas do działania i często nadaje życiu sens. Co więcej, daje nam siłę i chęć rozwoju. Jednak zarówno poszukiwanie pasji, jak i chęć jej rozwijania, wymaga poświęceń. Talent objawia się powoli i wymaga pełnego zaangażowania. W dążeniu do perfekcji potrzebne jest również wychodzenie poza swoją strefę komfortu, przezwyciężenie wielu przeciwności i robienie błędów. Jednak wówczas  satysfakcja z osiągniętego celu jest największa.

Ania Starmach - nowa ambasadorka marki Vizir doskonale o tym wie. "Porzucenie rodzinnej galerii nie było łatwe, ale wiedziałam, że chcę poświęcić swoje życie i energię gotowaniu. Oczywiście na drodze zawsze pojawia się mnóstwo wysiłku, błędów i trudnych wyzwań, ale uśmiech na twarzy, gdy oddajemy się naszej pasji to coś, co daje poczucie spełnienia.. Zawsze warto próbować nowych rzeczy - kto wie, może staną się one twoją pasją? Dzięki ciężkiej pracy dzisiaj robię to, co kocham".

Niemniej jednak, często podążaniu za pasjami towarzyszy unikanie zakładania naszych ulubionych ubrań z obawy przed ich poplamieniem i zniszczeniem. Z drugiej strony, noszenie ulubionych i czystych ubrań każdego dnia w prosty sposób podnosi naszą samoocenę, zwiększa odwagę i poczucie komfortu. Nawet nie zauważamy, jak dzięki nim rośnie nasza pewność siebie, stajemy się bardziej otwarci i towarzyscy. Nie warto, aby strach przed plamami nas ograniczał. Teraz możemy realizować pasje nosząc nasze ulubione ubrania by czerpać z nich jeszcze większą przyjemność.

Mariola Mirek, manager ds. komunikacji w P&G podkreśla: "Jako producent kapsułek Vizir 3w1, nie tylko dbamy o czystość ubrań, ale chcemy być częścią radosnych chwil spędzanych wśród rodziny, czy gronie przyjaciół. Ludzie często boją się zakładać ulubione ubrania, zwłaszcza podczas gotowania, które stało się ostatnio niezwykle popularne. Nasze badania[1] wykazały, że trzy na pięć kobiet unika zakładania ulubionych ubrań w kuchni z obawy przed ich poplamieniem. Dzięki ulepszonej formule kapsułek Vizir 3w1 możesz teraz śmiało nosić ulubione stroje, nawet w kuchni".

Tam, gdzie jest pranie zawsze możesz mieć pewność, że Vizir pomoże Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty. Nowoczesne tkaniny są jak magnes na brud, dlatego nowa, ulepszona formuła kapsułek Vizir 3w1 dogłębnie czyści, usuwa plamy i chroni blask kolorów, dzięki czemu możesz cieszyć się olśniewającą bielą, ale też mieć pewność, że kolory pozostaną intensywne na dłużej. Kapsułki z nową powłoką łatwo się rozpuszczają i zaczynają szybko działać nawet w niższej temperaturze.

Właśnie dlatego kapsułki Vizir 3w1 to odpowiedź na chęć podążania za pasją bez strachu przed plamami. Forma kapsułek pozwala zaoszczędzić też czas. Chwile, których nie musisz poświęcać na dozowanie produktów (a przy okazji zachowasz porządek) i wybór środków do prania, możesz wykorzystać na odkrywanie nowych przepisów i realizowanie szalonych pomysłów. Teraz możesz się spełniać bez strachu o danie plamy.

Jak używać kapsułek Vizir 3w1?

1.      Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki

2.      Połóż ubrania na kapsułce

3.      Pamiętaj by nie przeładować pralki!

Kapsułki Vizir 3w1 są dostępne w 4 wariantach:

.        Kapsułki Vizir 3w1 Kolor

.        Kapsułki Vizir 3w1 Alpejska Świeżość

.        Kapsułki Vizir 3w1 Lenor - Dotyk Świeżości

.        Kapsułki Vizir 3w1 Delikatny

[1] Dane konsumenckie zebrano za pomocą ankiety internetowej przeprowadzonej na reprezentatywnej w skali kraju próbie 1023 dorosłych osób w Wielkiej Brytanii, Rosji, RPA, Filipinach i Egipcie. Ankieta została zlecona przez P&G Fabric Care dla marki Ariel i przeprowadzona przez Ketchum Global Research & Analytics z Norstat w dniach 1-18 maja 2015 roku. Margines błędu wynosi +/- 3% na poziomie globalnym i +/- 7% na poziomie lokalnym.