Jesień? Czas na złuszczanie z Galénic!

W tym roku jesień nadeszła z dnia na dzień - dosłownie. Jeszczechwilę temu cieszyliśmy się słonecznymi dniami i wysokimi temperaturami, a teraz wybieramy, którą kurtkę nałożyć na siebie przed wyjściem z domu. Wraz ze zmianą pogody, powinna zmienić się także nasza pielęgnacja. A nasza skóra niczego nie kocha jesienią tak, jak złuszczania.

Chociaż latem unikamy jak ognia pielęgnacji złuszczającej, aby nie naruszyć naszej
złocistej opalenizny i nie nabawić się przebarwień, tak jesienią chętnie po nią sięgamy.
Proces naturalnego złuszczania naskórka może odbywać się w nierównomierny sposób,
dlatego na twarzy i ciele mogą pojawić się nieestetyczne plamy, szczególnie zauważalne
właśnie po okresie wakacyjnym. Dlatego też odpowiedni peeling to podstawa. Wybierz
taki, który nie podrażni Twojej skóry, będzie przyjemny w użyciu, wydajny i przede
wszystkim skutecznie spełni swoje zadanie.


Galénic Pureté Sublime Puder złuszczający to idealne rozwiązanie dla osób szukających
połączenia delikatnego dla skóry złuszczania z maksymalną skutecznością. Cztery w 100
procentach naturalne pudry i bezwodna formuła peelingu zapewniają lepsze efekty niż tradycyjny peeling w kremie, ze względu na większa koncentrację składników bez rozcieńczania oraz optymalną tolerancję bez konserwantów.
Polecane: Puder złuszczający Galénic Pureté Sublime, 113 zł/30g


Galénic Pureté Sublime Peeling Odnawiający to produkt idealny dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, które poszukują jej rewitalizacji i zachowania młodości na dłużej. Dzięki przyjemnej formule złuszczającego „kremu-maski” i wysokiej tolerancji, jest łatwy i bezpieczny do stosowania w domu. Formuła opierająca się na trzech kwasach, skutecznie poprawia i wyrównuje strukturę skóry, zwęża pory, zmniejsza zmarszczki i drobne linie oraz dodaje blasku. Aby stworzyć skuteczny peeling, naukowcy z laboratoriów marki wybrali niezawodne składniki aktywne: kwasy. Postanowili połączyć trzy rodzaje kwasów, które działają w dwóch fazach: dwa kwasy przygotowujące – kwas mlekowy (nawilżający, zmiękczający) oraz kwas salicylowy, rozbijający cement międzykomórkowy złożony z lipidów, aby łatwiej usunąć martwe komórki naskórka oraz jeden, złuszczającoregenerujący kwas glikolowy, który przerywa połączenia między komórkami. Formuła peelingu została również wzbogacona o składniki kojąconawilżające
– glicerynę, masło Shea i bisabolol. Peeling Odnawiający należy aplikować jak maskę, nakładając grubą warstwę i pozostawiając ją na 3 minuty. To wystarczy, aby uzyskać efekt promiennej, wygładzonej skóry.
Polecane: Peeling Odnawiający Galénic Pureté Sublime, 180 zł/50 ml

PURETE SUBLIME - Puder złuszczającyPURETE SUBLIME - Puder złuszczający materiały prasowe