WIĘCEJ IM NIE POTRZEBA! NATURALNIE! Nowości od YOPE

YOPE wkracza w zupełnie nowy obszar - pielęgnację włosów. Debiutancka seria Naturalnych Szamponów i Naturalnych Odżywek do włosów, to kosmetyki nad którymi bardzo długo pracowaliśmy. Udało namsię, zachowując maksymalnie naturalny skład i nie dodając silikonów, nadać im pożądane właściwości - produkty łagodnie oczyszczają, skutecznie pielęgnują włosy i skórę głowy, a przy tym niezwykle pachną.Przyjemne i pożyteczne - takie połączenia to specjalność YOPE!

Tylko dobrze dopasowana pielęgnacja sprawi, że po myciu włosy będą lśniące, gładkie, miękkie i sprężyste, z łatwością dadzą się rozczesać i ułożyć. Z YOPE to proste! Do Naturalnych Szamponów YOPE dodaliśmy najłagodniejsze, ekologiczne substancje
myjące, które skutecznie oczyszczają włosy, nie naruszając biologicznej równowagi skóry głowy. Natomiast każda Naturalna Odżywka YOPE, oprócz składników aktywnych, zawiera naturalne substancje nawilżające i ułatwiające rozczesywanie. W efekcie
powstały zgrane duety przeznaczone do pielęgnacji różnych typów włosów.
Zgodnie z tradycją naszej marki do wyboru przygotowaliśmy trzy kompozycje zapachowe:
czarujący kwiatowo-drzewny Orientalny Ogród, rześki, soczysty zapach Świeżej Trawy
i odprężający lekko słodki aromat Mleka Owsianego. Po myciu włosy długo będą cudownie pachnieć. Jednak tym razem przy wyborze kosmetyku nie wystarczy się kierować tylko nosem, bo są one przeznaczone do pielęgnacji różnych typów włosów.
Orientalny Ogród to zestaw do włosów suchych i zniszczonych, Świeża Trawa – do przetłuszczających się, a Mleko Owsiane – do włosów normalnych.

Orientalny Ogród
Naturalny Szampon i Naturalna Odżywka do włosów suchych, zniszczonych
i pozbawionych blasku - odżywiają, nawilżają, wzmacniają i ułatwiają rozczesywanie.

Zapach:
wyrafinowana i zmysłowa kwiatowo-drzewna mieszanka pachnie jak rozgrzany słońcem orientalny ogród.

W naszym klimacie przez cały rok włosy narażone są na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wiatr, mróz, centralne ogrzewanie i suche powietrze. Jeśli do tego włosy są farbowane i stylizowane na gorąco, ta linia z pewnością jest stworzona właśnie dla nich. Jej bogaty skład tworzą
najskuteczniejsze naturalne substancje odżywcze, najlepsze składniki nawilżające i specjaliści od naprawiania uszkodzeń. Efekt? Po myciu i pielęgnacji włosy będą dogłębnie odżywione, lśniące, świeże, miękkie i gładkie.

Mleko Owsiane
Naturalny Szampon i Naturalna Odżywka do włosów normalnych – wzmacniają, nadają miękkość i połysk, ułatwiają rozczesywanie.

Zapach: sielski, przyjemny, naturalny, ciepły, jak aromat świeżo skoszonego zboża.

Wydaje się, że włosy normalne nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Tymczasem, aby utrzymać je w dobrej formie, dobór odpowiednich kosmetyków jest najważniejszy. Skład szamponu i odżywki nie może być zbyt bogaty, bo fryzura straci objętość. Natomiast zbyt lekkie formuły nie dostarczą niezbędnych substancji aktywnych. Znaleźliśmy złoty środek! Stworzyliśmy łagodne receptury do codziennego stosowania, które nie obciążają włosów, za to zapewniają im wszystko, czego potrzebują, by utrzymać dobrą kondycję. W efekcie są optymalnie nawilżone, odżywione, zdrowe i lśniące.

Świeża Trawa
Naturalny Szampon i Naturalna Odżywka do włosów przetłuszczających się – odświeżają, regulują wydzielanie sebum, nawilżają.


Zapach: soczysty, świeży, rześki, orzeźwiający, tak pachnie wiosna.

Przyczyn szybkiego przetłuszczania się włosów jest wiele. Zbyt silnie działające kosmetyki mogą nasilać problem. Nie rozwiążą go także preparaty działające wyłącznie na włosy, bo w tym przypadku źródłem problemu jest skóra głowy. Dlatego stworzyliśmy niezwykle łagodne, lekkie naturalne formuły, które doskonale oczyszczają i nawilżają zarówno skórę głowy, jak i włosy. Bogaty w cenne substancje aktywne skład szybko reguluje wydzielanie sebum i nie obciąża włosów. W efekcie są elastyczne, miękkie, puszyste, pełne objętości i energii.