Cały rok z Dawidem Kwiatkowskim!

Już jest - w Empik.com ukazał się właśnie kalendarz Dawida Kwiatkowskiego na 2019 rok! To pierwsza książkowa publikacja piosenkarza. W środku znajdują się nigdy niepublikowane zdjęcia, zabawne zapiski oraz osobiste anegdoty gwiazdora. Wszystko po to, by każdy dzień fanów był jeszcze bardziej optymistyczny. Ale to nie wszystko! Zakup jednego z pierwszych 1500 egzemplarzy kalendarza z limitowej edycji Dawida Kwiatkowskiego daje szansę wygrania wejściówki na prywatny koncert piosenkarza i świetną zabawę. Warto się spieszyć, gdyż zainteresowanie kalendarzem jest ogromne!

Optymistyczny kalendarz Dawida to kolejny projekt gwiazdy. Piosenkarz chce towarzyszyć swoim fanom w codziennym życiu. Jego zdaniem każdy dzień jest wyjątkowy, dlatego należy czerpać z niego możliwie najwięcej. Autor osobiście wypełnił kalendarz serią motywacyjnych tekstów, anegdot oraz rysunków. A co więcej - wśród 208 autorskich stron znalazło się także miejsce na personalizowaną dedykację, ekskluzywne naklejki oraz notatki.

 "Moi fani są dla mnie najważniejsi! Ten kalendarz to kolejny sposób, żeby być bliżej nich. Bardzo się cieszę, że mogłem stworzyć go od początku do końca - podzielić się swoimi przemyśleniami, prywatnymi zdjęciami czy myślami, z którymi idę przez życie. Kochani, mam nadzieję, że mój kalendarz będzie dla Was codzienną dawką optymizmu!" - komentuje autor

Z zakupem kalendarza warto się spieszyć, gdyż produkt cieszy się ogromną popularnością! Jedynie w 24 godziny od uruchomienia przedsprzedaży produkt znalazł się na 1 miejscu w rankingu sprzedaży w empik.com!

Wymiary: 21,1 x 14,7 cm

Wydawca: Wydawnictwo Prószyński

Platforma empik.com posiada wyłączność na dystrybucję Optymistycznego kalendarza Dawida Kwiatkowskiego do 28 listopada 2018 r.