W każdej sytuacji. Suche szampony RADICAL!

Czasami zdarza się, że na przygotowanie do wielkiego wyjścia czy spotkania ze znajomymi nie mamy kilku godzin. Dosłownie w kwadrans chcemy odświeżyć nasz look i nawet po całym dniu w pracy czy na mieście - zachwycać rewelacyjnym wyglądem i fryzurą. Jak sprawić, by włosy były świeże jak zaraz po umyciu, a dodatkowo odpowiednio zadbane? Wystarczy sięgnąć po innowacyjne suche szampony pielęgnacyjne marki RADICAL - dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych włosów!

Życie pełne jest nieprzewidywalnych sytuacji, a my w każdej chwili chcemy wyglądać doskonale. Niespodziewani goście, którzy zapukają do drzwi? Wyjście po pracy z przyjaciółmi czy spontaniczna randka? Teraz w każdej chwili, niezależnie od okoliczności, Twoja fryzura może być perfekcyjna! Suche szampony wybawią Cię w najbardziej niezapowiedzianych okolicznościach, a wzbogacone o dobroczynne składniki aktywne – zadbają o doskonałą kondycję kosmyków. Szampony RADICAL łączą
w sobie niezwykłą moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników takich jak: Trichogen, Diatomit, Niacynamid. Dzięki temu gwarantują nie tylko ekspresowe odświeżenie, ale też doskonałą pielęgnację włosów przetłuszczających się, cienkich i delikatnych lub zniszczonych i osłabionych. Warto je mieć zawsze przy sobie – w szufladzie w pracy, w kosmetyczce, torebce czy walizce. Nigdy nie wiesz, kiedy się przydadzą, za to zawsze możesz mieć pewność, że będą mieć rewelacyjny wpływ na Twoje włosy!


Suchy szampon do włosów przetłuszczających się EKSTRA ŚWIEŻOŚĆ


Suchy szampon do włosów przetłuszczających Radical to doskonały kosmetyk do pielęgnacji włosów wymagających natychmiastowego odświeżenia. Jego skuteczna formuła oparta na wyselekcjonowanych składnikach takich jak: ekstrakt ze skrzypu i szałwii, Niacynamid, Sebum Control System, nie tylko oczyszcza i intensywnie odświeża, ale również zmniejsza wydzielanie sebum i skłonność włosów do przetłuszczania się. Suchy szampon wydłuża świeżość kosmyków aż do 24h. Preparat przywraca włosom lekkość, zwiększa objętość fryzury i nadaje włosom przyjemny, świeży zapach!
Suchy szampon RADICAL, EKSTRA ŚWIEŻOŚĆ, cena: 13,00 zł/ 180 ml


Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych MEGA OBJĘTOŚĆ


Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych Radical zapewnia wsparcie i ekspresową rewitalizację włosom osłabionym i pozbawionym objętości. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym takim jak: ekstrakt ze skrzypu i bawełny, Diatomit, Absolute Volume Boost, prosto i szybko oczyszcza skórę głowy i włosy pomiędzy standardowym myciem. Jednocześnie przywraca im lekkość i świeżość oraz unosi je u nasady, dodając spektakularnej objętości – jak po wizycie u fryzjera!
Suchy szampon RADICAL, MEGA OBJĘTOŚĆ, cena: 13,00 zł/ 180 ml


Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych 2w1 FORMUŁA WZMACNIAJĄCA


Suchy szampon do włosów zniszczonych i osłabionych Radical to idealne i innowacyjne rozwiązanie pozwalające oczyścić i odświeżyć włosy bez użycia wody i kilku preparatów. Zamiast tego mamy jeden kosmetyk, który poprawi kondycję włosów i ich wygląd, a jego bogata formuła bazująca na staranie dobranych składnikach takich jak: Trichogen, ekstrakt ze skrzypu, olej jojoba, Sebum Control System, Ultra Light Booster, zapewni wielokierunkowe działanie. Suchy szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, błyskawicznie dodaje im objętości i zapewnia intensywną dawkę świeżości.
Dodatkowo odżywia i wzmacnia włosy, przywracając im witalność i atrakcyjny wygląd.
Suchy szampon RADICAL, 2w1 - szampon z odżywką, cena: 13,00 zł/ 180 ml

Suche szampony RADICALSuche szampony RADICAL materiały prasowe