NCEF-NIGHT MASK SOS DLA ZMĘCZONEJ, ZESTRESOWANEJ SKÓRY, KTÓREJ BRAKUJE SNU

WIELOZADANIOWA MASKA REGENERUJĄCA NA NOC NCEF-NIGHT:MASKA NA NOC O NIEZWYKLE SILNYM DZIAŁANIU REGENERUJĄCYM.EFEKT ODMŁODZENIA JUŻ PO 7 NOCACH.

Utrzymujący się niedobór snu powoduje przedwczesne starzenie się skóry, dlatego naukowcy z Laboratoriów FILORGA opracowali skuteczną formułą regenerującą
MASKI NCEF-NIGHT, która rekompensuje zmęczonej i zestresowanej skórze brakujące godziny snu. Maska na noc FILORGA to więcej niż zwykły krem: oddziałuje
na procesy wydzielania melatoniny i przeciwdziała efektom braku snu. Ponadto maksymalizuje dobroczynne działanie nocnego odpoczynku dzięki zastosowaniu
składników aktywnych używanych w preparatach do mezoterapii iniekcyjnej, które wnikają w skórę i podczas nocnych godzin przynoszą widoczny efekt regeneracji.
Rezultaty? Efekt odmładzający w zaledwie 7 nocy! Śpij spokojnie, MASKA NCEF-NIGHT zatroszczy się o nocną regeneracją Twojej skóry.

INNOWACJA FILORGA: NOCNA REGENERACJA, PODWÓJNE DZIAŁANIE

NOCNA REGENERACJA INTENSYWNA ODBUDOWA JAKOŚCI SKÓRY
Sekret formuły produktu? To NCEF - unikalny kompleks rewitalizujący, zawierający kwas hialuronowy i 50 składników w stężeniach podobnych do tych, które występują w preparatach do mezoterapii iniekcyjnej. NCEF stymuluje aktywność komórek
i przywraca skórze młodzieńczy wygląd.


NCTF TO TERAZ NCEF!
Czysty Biologicznie Czynnik Odnowy Komórkowej, wcześniej znany jako NCTF, to unikalny, cieszący się ogromną popularnością kompleks FILORGA. Teraz zmienia nazwę na NCEF - czysty kapsułkowany czynnik odnowy komórkowej. Nowa nazwa podkreśla stosowaną przez FILORGA technologię kapsułkowania, która pozwala na głębokie przenikanie składników aktywnych stosowanych w medycynie estetyczniej, bez konieczności użycia igły.

NOCNA REGENERACJA: INTENSYWNA, WIELOKIERUNKOWA KOREKTA
ZMARSZCZEK, POPRAWA JĘDRNOŚCI I BLASKU
Zmniejszenie oznak zmęczenia w zaledwie jedną noc: „Melatonin’CX” to kompleks oparty na ekstrakcie z albicji jedwabistej. Pobudza syntezę melatoniny, czyli hormonu snu, a także uruchamia i reguluje procesy naprawcze zachodzące w skórze nocą (ochrona + naprawa). Efekt: zrelaksowany wygląd, wypoczęta i ujędrniona skóra o poranku.
Stymulator wypełnienia (kwas hialuronowy + kolagen): kompleks peptydowy, który pobudza endogenną syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu w głębokich warstwach skóry i w ten sposób kompleksowo ją przebudowuje. Efekt: skóra odzyskuje młody wygląd - o poranku jest widocznie wygładzona i ujędrniona. Intensywna, naturalna substancja detoksykująca (stres + zanieczyszczenia): ekstrakt z indygowca barwierskiego*, stosowany w medycynie ajurwedyjskiej, zwalcza stres oksydacyjny nagromadzony w ciągu dnia i przywraca skórze blask. Tajemnica jego działania kryje
się we właściwościach zmniejszających produkcję kortyzolu, czyli hormonu stresu i uruchomieniu syntezy beta-endorfi ny - neuropeptydu o funkcjach opioidowych.
Ekstrakt z indygowca barwierskiego pobudza równocześnie aktywność genów zaangażowanych w procesy antyoksydacyjne i pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami. Efekt: ukojenie i detoksykacja skóry, która odzyskuje młodzieńczy blask.

Maska jest częścią NCEF-REVERSE, czyli kompleksowego programu FILORGA optymalizującego efekt odmładzający, dla odbudowy jakości skóry i aktywnej korekty przeciwstarzeniowej.