Strassszzzznie kolorowe włosy, idealne na Halloween

Halloween już za chwilę. Święto, które jest hucznie obchodzone w Stanach Zjednoczonych, coraz częściej staje się motywem przewodnim wielu październikowych imprez i spotkań, również w Polsce. Przygotowania do Halloween nie kończą się jednak na skompletowaniu stroju i przygotowaniu perfekcyjnego makijażu. Teraz, aby wyróżnić się z tłumu, taką samą uwagę należy poświęcić włosom. I nie chodzi tylko o fryzurę, ale i kolor! Kolorowe włosy, zarezerwowane wcześniej głównie na festiwale muzyczne, dzisiaj świetnie sprawdzą się także przy halloweenowych kreacjach. A może to także idealny czas na zmianę na dłużej?

Colorista Hair Makeup

Colorista Hair Makeup działa jak jednodniowy makijaż dla włosów. Idealnie sprawdzi się więc u osób, które chcą osiągnąć efekt "wow", bez wprowadzania permanentnych zmian. Łagodna żelowa formuła z pigmentami makijażowymi, jest łatwa w nakładaniu i nie wymaga użycia rękawiczek. Nie zostawia zabrudzeń na ciele i ubraniach, a w dodatku zmywa się po pierwszym myciu włosów. Szeroka paleta odcieni, matowych i metalicznych, pozwoli na dobranie odcienia, idealnie pasującego do wybranego przebrania.

Garnier Color Sensation The Vivids

Garnier Color Sensation the Vivids to  Krem do trwałej koloryzacji, a więc rozwiązanie dla osób odważniejszych, którzy nie boją się kolorowych włosów na co dzień.  Formuła została wzbogacona o masę perłową i esencję z dzikiej róży, które zapewniają intensywne refleksy, długotrwały kolor, a także zdrowy, lustrzany blask. Produkt przeznaczony dla osób, które pragną. Opakowanie zawiera flakon z mleczkiem utleniającym, tubę z kremem koloryzującym, saszetkę z odżywką po koloryzacji, instrukcję użycia oraz parę rękawiczek ochronnych, co w połączeniu zapewnia bezproblemową aplikację.