Haitańskie złoto w polskich kosmetykach Creamy

Założycielka polskiej marki Creamy ma karaibskie korzenie. Olejem Moringa, który jest pozyskiwany na Haiti zachwyciła się, bo na własne oczy przekonała się, jaki ma dobroczynny wpływ na skórę.

Marka Creamy została wymyślona i stworzona przez Zofię Pinchinat-Witucką, Polkę o haitańskich korzeniach. Jak można przeczytać w zabawnej historii powstania marki, w 2013 roku Zofia odkryła drzewo długowieczności i poznała leczniczą i odmładzającą moc oleju moringa, pozyskiwanego właśnie na Haiti.

Kosmetyki marki CreamyKosmetyki marki Creamy Fot. Materiały prasowe

Chociaż od powstania Creamy minęły ledwie trzy lata, marka już została doceniona przez „Elle Polska” i „Glamour Polska”. Pierwsza redakcja wyróżniła hydrolat różany, nazywając go odkryciem roku, a druga redakcja nagrodziła Olejek do mycia twarzy Moringa For You, uznając go za najlepszy produkt do oczyszczania twarzy.

Wśród produktów znajdziecie naturalne kosmetyki, oleje, sera, kremy, hydrolaty. Kosmetyki naturalne od Creamy to połączenie wyjątkowych składników, pozyskanych w zgodzie z naturą. Produkty tworzone są ręcznie, dzięki czemu można na co dzień cieszyć się niezwykle skuteczną pielęgnacją skóry.
Flagowym produktem marki jest olej Moringa. Moringa zawiera aż 7 razy więcej witaminy C niż 100 g pomarańczy i 4 razy więcej wit. A niż marchew, co świadczy o jego przeciwstarzeniowym działaniu. Ten haitański eliksir pomaga walczyć z oznakami starzenia i poprawiać kondycję skóry.

Kosmetyki marki CreamyKosmetyki marki Creamy Fot. Materiały prasowe

Co ważne, wszystkie kosmetyki Creamy są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, a także nie zawierają sztucznych barwników i substancji zapachowych oraz składników ropopochodnych oraz zbędnych wypełniaczy. Zapakowane są w szklane buteleczki zero-waste, które można zwracać w sklepie stacjonarnym, uzyskując rabat 5 zł na kolejne zakupy.

Masaż haitański twarzyMasaż haitański twarzy Fot. Iza Wasilek izafotografuje.pl

Creamy to nie tylko naturalne kosmetyki, lecz także miejsce, w którym możesz odprężyć się i zapomnieć o codzienności. W ofercie jest masaż oczyszczający, a także nawilżający i liftingujący. I masaż polecamy wyjątkowo, bo przez godzinę można doświadczyć czegoś naprawdę bardzo dobrego i wyjść z poczuciem, że twarz jest zadowolona, a skóra odżywiona.

W sklepie Creamy w Warszawie przy ulicy Chmielnej 6 znajduje się także laboratorium, biuro i gabinet masażu marki.

Więcej o: