Świąteczny makijaż - olśnij swoim wyglądem!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym chcemy wyglądać olśniewająco. Czasami jednak trudno o relaks, ponieważ jest to także okres wzmożonej aktywności: przygotowanie domu, świąteczne dekoracje, potrawy wigilijne oraz zakup prezentów pochłaniają nam sporo czasu, ale zawsze warto pamiętać, że to atmosfera oraz otaczający nas ludzie są najważniejsi.

Jednak każda z nas w tym okresie powinna ulec magii zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i zadbać o swój wieczorowy makijaż, by wyglądać jak z przysłowiowego obrazka. Warto zadbać o to by makijaż był klasyczny, nienarzucający się, a jego wykonanie nie zajęło nam zbyt wiele czasu.


Zacznijmy od pudru, który odgrywa w makijażu zasadniczą rolę, bez niego żaden make up nie może być doskonały. Idealnym rozwiązaniem jest sypki puder mineralny, który posiada jedwabistą lekką konsystencję, która zapewni naszej skórze matowy wygląd. Ważnym elementem jest także makijaż oka. Bazą powinien być odpowiednio dobrany tusz do rzęs, który podkreśli naszą urodę. Tzw. „efekt sztucznych rzęs” możemy uzyskać dzięki maskarze marki Deluxe, której specjalna struktura szczoteczki nada naszym rzęsom objętość i wyrazistość.


Przy makijażu, który będzie jednocześnie elegancki i subtelny, warto pokusić się o mocniejszy akcent jakim będzie makijaż ust. W tym przypadku warto postawić na kolor, czyli gorącą czerwień kojarzącą się ze Świętami Bożego Narodzenia. Szminki z serii Deluxe posiadają delikatną, kremową konsystencję i intensywne kolory. Warto dobrać odpowiedni kolor do odcienia cery i cieszyć się jedwabiście miękkimi ustami. Czerwona szminka to w pewnym sensie synonim kobiecości, pewności siebie i siły.
Dobrze dobrane kosmetyki sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo w tym cudownym świątecznym okresie.

Informacje o produktach:
Sypki puder mineralny, cena 59,90 zł /100g
Deluxe Fantastyczna Mascara, cena: 89,90 zł / 10 ml
Deluxe Signature Red Pomadka do ust, cena: 79,90 zł

Olśnij swoim wyglądemOlśnij swoim wyglądem materiały prasowe