NOWOŚĆ od NUXE: NUXURIANCE GOLD

Po raz pierwszy marka NUXE naukowo udowodniła zmianę w postrzeganiu siebie, dzięki zastosowaniu nowej linii pielęgnacyjnej o wyjątkowym działaniu przeciwstarzeniowym z aktywnym kompleksem Oléoactif pochodzącym z Róży Etlingery Wyniosłej.

Wraz z upływem czasu, w organizmie zaczynają zwalniać procesy regeneracyjne komórek, następuje spowolnienie mikrokrążenia i produkcji lipidów w naskórku. Wówczas wiele kobiet zauważa znaczną zmianę w swoim wyglądzie. Skóra staje się przesuszona, delikatniejsza i cieńsza. Cera jest poszarzała i potrzebuje większej
dawki składników odżywczych, by odzyskać blask.

Komórki dwu-kwiatowe Szafranu i Bugenwilli – wyjątkowa skuteczność w regeneracji skóry. Komórki dwu-kwiatowe® stworzone w Laboratoriach NUXE, stanowią epicentrum zaawansowanej technologii. Aktywne cząsteczki kwiatu szafranu zostały zamknięte w formie kapsułek w cząsteczkach kwiatu bugenwilli, aby wzmacniać ich regeneracyjne działanie. Aktywny ekstrakt roślinny z Kwiatu Szafranu – szczególnie bogaty w polisacharydy i polifenole - jest aplikowany w odpowiednich warunkach w ciągu od 12 do 48 godzin w Komórki Roślinne Bugenwilli. Te biokompatybilne komórki roślinne nie tylko odgrywają rolę wektora, ale są również znane ze swego bogactwa składników aktywnych (21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 oligoelementów, białka, lipidy i cukry). Od leków najczęściej oczekujemy długotrwałego i precyzyjnego działania, dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne.


W analogiczny sposób wpływają opracowane w laboratoriach NUXE komórki dwu-kwiatowe®. Testy naukowe potwierdzają, że działają one w warstwie podstawnej naskórka, czyli w miejscu, gdzie zachodzą wszystkie procesy regeneracyjne. Przez 12 godzin stopniowo uwalniane są substancje aktywne, które stymulują produkcję nowych komórek skóry (1) dla widocznego efektu odnowy.

Kompleks odżywczo-regenerujący (wyciąg z Jiaogulana i Kwiatu Czystka)
uzupełnia lipidy niezbędne dla utrzymania młodego wyglądu skóry.

Aby zaspokoić potrzeby suchej skóry osłabionej przez upływ czasu, Laboratoria NUXE wybrały innowacyjny kompleks zawierający ekstrakt z Jiaogulanu i Kwiatu Czystka. Ekstrakt z Jiaogulanu, rośliny bogatej w saponiny to azjatycki eliksir młodości. Pomaga on odbudowywać warstwę lipidową w naskórku, odpowiedzialną za młody wygląd. Kwiat Czystka to prawdziwa siła natury, zdolna przetrwać ekstremalne warunki. Dzięki zawartości silnie skoncentrowanych polifenoli (3 razy więcej niż w zielonej herbacie), ekstrakt chroni lipidy przed utlenianiem, wzmacniając barierę ochronną skóry.


Kompleks Oléoactif® z wyjątkowej Róży Etlingery Wyniosłej przywraca skórze niezrównany blask.

Laboratorium NUXE wybrało ekologiczną i ekskluzywną metodę do wyodrębnienia
aktywnych cząsteczek z Kwiatu Róży Etlingery Wyniosłej, aby zmaksymalizować jej
właściwości poprawiające mikrokrążenie. Łodyga, liście i płatki są suszone, a następnie zanurzane w oleju roślinnym, bogatym w niezbędne kwasy tłuszczowe. Mieszankę tą poddaje się następnie dynamicznemu i naturalnemu procesowi technologicznemu, bez użycia rozpuszczalników. Opatentowany przez Laboratoria NUXE, kompleks Oléoactif z Róży Etlingery Wyniosłej łączy w sobie 6 cennych cząsteczek aktywnych (3 polifenole, 3 kwasy tłuszczowe), których skuteczność została udowodniona na podstawie testu in vivo: aktywując mikrokrążenie skóry, przywraca blask cery.

SIŁA PRZECIWSTARZENIOWA WIDOCZNA NA SKÓRZE
Satysfakcja potwierdzona przez kobiety. Natychmiastowo rozświetlona skóra jest w pełni odżywiona, odzyskuje komfort, elastyczność i gładkość. Dzień po dniu skóra jest coraz bardziej zregenerowana.


Skóra jest:
- intensywnie wypełniona 88%
- bardziej jędrna 88%
- wzmocniona
- zmarszczki są wygładzone.
Zwiększona gęstość skóry potwierdzona za pomocą metody ultradźwiękowej. (2)

Nuxuriance® Gold to przyjemność płynąca z naturalnej pielęgnacji twarzy. Gama 4 produktów zawiera ponad 92% składników pochodzenia roślinnego o wyjątkowych konsystencjach (krem-olej, balsamy biomimetyczne, etc.), dające skórze poczucie komfortu. Dzięki zawartości złotych mikrodrobinek rozświetlają cerę ciepłym, promiennym blaskiem. Ich wyrafinowane zapachy łączą słodycz owocowych nut kwiatowych z piżmem.