Noworoczne nowości od Indigo

Nowy rok Indigo rozpoczyna dwoma nowościami, dzięki którym Twoje paznokcie będą się przepięknie prezentować!

Mineral Base od Indigo to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. To wielozadaniowy produkt 4w1, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem, a do tego dodaje blasku. Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.

Kolor Natural, który pokochacie, jest dostępny w 2 wariantach. Baza mineralna Natural została wzbogacona o migoczące drobinki w odcieniu:

* drogocennego złota – Wake Up No Make Up Mineral Base

* szlachetnego srebra – Delikates Mineral Base

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako produkt samodzielny. W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Baza mineralna z drobinkami od Indigo to ekspresowa aplikacja i delikatny kolor, ale wzbogacony blaskiem, dzięki któremu Twoje paznokcie będą subtelnie błyszczeć!

Kolejna nowa kolekcja od Indigo to sensualne lakiery inspirowane uniwersalnymi odcieniami makeupu, które idealnie wpisują się w tryb życia każdej z nas! Lipstick ma w swojej kolekcji paletę 6 kolorów, która dostępna jest tylko w Indigo Expert Club! Wybierz się do swojej stylistki paznokci Indigo i dodaj koloru swoim paznokciom.

Kolekcja LipstickKolekcja Lipstick materiały prasowe