Love on the snow - elegancka bielizna termiczna dla kobiet

Nowa, unikalna w europejskiej skali marka oferująca elegancką bieliznę termiczną dla kobiet. Zmysłową, kobiecą, seksowną. I - co najważniejsze - ciepłą! Z wełny merynosów, której pojedyncze włókno jest cieńsze od ludzkiego włosa. Joanna Kołodziejczak, właścicielka marki Love on the snow, założyła ją z myślą o kobietach żyjących w miastach opanowanych przez chłód, ale nielubiących warstwowego ubierania się. Po prostu takich jak ona.

Własne zapotrzebowanie na dany produkt często jest impulsem do założenia nowej marki. Nie inaczej było w przypadku Joanny Kołodziejczak, właścicielki Love on the snow, która lubi zimę, ale nie znosi nadmiernego nakładania na siebie ubrań. - Chłodniejsze dni odbierają nam kobiecość. Tracimy kształty pod tonami koszulek i swetrów. Myślałam o tym, jak zimą nosić ulubione jedwabne sukienki. Bieliznę termiczną odrzucałam, bo kojarzyła mi się z tą sportową, czyli najczęściej niezbyt ładną. A ja chciałam i ciepło, i ładnie. Wówczas zrodził się pomysł na Love on the snow – mówi.

Bielizna termalna Love on the snowBielizna termalna Love on the snow Fot. Materiały prasowe

Love on the snow jest zatem eleganckim odpowiednikiem sportowej bielizny termicznej.
Projekty marki są zmysłowo piękne. Do tego wygodne, skrojone pod ciało ciągle aktywnej kobiety, przylegające do niego, tak, by zapewniały efekt „drugiej skóry”. - Nie musimy już wybierać pomiędzy ciepłem a kobiecością. Bieliznę możemy nosić pod sukienki i koszule, marynarki i swetry. Pod co tylko chcemy. Jest na tyle dyskretna, że pasuje do różnych stylizacji – mówi Joanna Kołodziejczak.

Bielizna termalna Love on the snowBielizna termalna Love on the snow Fot. Materiały prasowe

Bielizna jest szyta w Polsce, z cienkiej i jednocześnie ciepłej wełny merino ultrafine, która jest jedwabiście gładka. - Pojedyncze włókno ma w przekroju średnicę mniejszą niż 18,5 mikrona. To znaczy, że jest cieńsze i bardziej elastyczne od ludzkiego włosa. Jest doskonałym termoregulatorem, naturalnym, miękkim w dotyku, oddychającym, hipoalergicznym, o właściwościach antybakteryjnych i do tego nie drapie. Wszystko to sprawia, że idealnie nadaje się na bieliznę – tłumaczy Joanna Kołodziejczak. Merynos zatem grzeje, gdy spacerujemy na mrozie i nie dopuszcza do przegrzania, gdy wchodzimy do ciepłego wnętrza.

Bielizna termalna Love on the snowBielizna termalna Love on the snow Fot. Materiały prasowe

W kolekcji na zimę 2019 znalazły się modele majtek, topów oraz body. Projekty są klasyczne, minimalistyczne oraz ponadczasowe. Wyróżniają je detale: głęboki dekolt, kobiece wycięcie czy zmysłowa koronka. Dostępne tylko w czarnej kolorystyce. Pasują do kobiet o różnych sylwetkach i gustach. Fasony ukrywają mankamenty i podkreślają atuty figury.

Bielizna termalna Love on the snowBielizna termalna Love on the snow Fot. Materiały prasowe

Bielizna marki Love on the snow jest dostępna w sklepie internetowym pl.loveonthesnow.com oraz stacjonarnie w Warszawie - w butikach Madelle oraz MUSES.

***
Love on the snow to polska marka bielizny termicznej dla kobiet założona w 2018 roku przez Joannę Kołodziejczak. To odpowiednik sportowej bielizny termicznej o zmysłowo kobiecych i eleganckich fasonach. Jest szyta w Polsce z ciepłej wełny merynosów.