W N.A.Y.S. joga jest bardzo "najs"

N.A.Y.S. to prawdziwa oaza w centrum biznesowego Mokotowa. Skrót w nazwie oznacza Not Another Yoga Studio [ang. nie-kolejne-studio-yogi]. To miejsce w założeniu powstało, żeby oferować coś, czego do tej pory nie było na mapie Warszawy: bardzo różnorodny wybór zajęć.

W grafiku N.A.Y.S. znajdziecie to, co najlepsze z całego świata jogi, dodatkowo uzupełnione o wzmacniający pilates, oldschoolowy callanetics czy wprawiający w doskonały humor fitness w hamaku. Można tu także wejść do świata Unnaty, metody stworzonej przez pionierkę aerial jogi, Michelle Dortignac.
 
Jak tłumaczą założyciele:

Jesteśmy N.A.Y.S. i na przekór znaleźliśmy się w centrum pośpiesznego i zestresowanego biznesu (czylu w tzw. Mordorze - miejscu, gdzie znajdują się samie biurowce). Powstaliśmy, żebyś mógł odetchnąć, odprężyć się i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze i wygodnej lokalizacji. Tworzymy przestrzeń i miejsce, w którym słuchamy, doradzamy, zaprzyjaźniamy się i współpracujemy. Jesteśmy blisko i zawsze dostępni. Chcemy dać Ci to, co najlepsze ze świata jogi i nie tylko. Dzięki nam poczujesz, że naprawdę o siebie dbasz, odzyskujesz energię i siły witalne. Dzięki N.A.Y.S. nauczysz się na nowo oddychać, zdejmiemy Ci ciężar stresu z barków, wzmocnimy twoje plecy, poprawimy kondycję i sylwetkę. Naszą misją jest żebyś ty też był(a) NAYS, przede wszystkim dla siebie samej(go).

N.A.Y.S. studio jogi Fot.N.A.Y.S. studio jogi Fot. Fot. Materiały prasowe


Inspiracją do powstania wyglądu i klimatu N.A.Y.S. jest natura. Studio chce być jak najbliżej przyrody, jej piękna i prostoty. Znajdują się tam dwie sale do ćwiczeń i medytacji: dużą, wyposażoną w 17 hamaków do ćwiczeń oraz małą, z wspaniałym relaksującym klimatem świec, damską i męską szatnię oraz recepcję z kawiarenką.

Podłoga w salach, to piękna naturalna deska bambusowa, tak przyjazna dla użytkownika, że stosuje się ją nawet w przedszkolach. W dużej sali twoją uwagę może przyciągnąć grafika, stworzoną specjalnie na dla studia przez artystkę graficzkę @martamikola. Twórcy N.A.Y.S. chcą, żebyś w NAYS poczuł się odrobinę, jak w SPA.

N.A.Y.S. studio jogiN.A.Y.S. studio jogi Fot. Materiały prasowe

N.A.Y.S. robi wszystko, co w ich mocy, żeby wykazać się szacunkiem dla środowiska:
- Tworząc przestrzeń starali się maksymalnie wpleść istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci;
 - W salach położyli ekologiczne podłogi bambusowe;
 - W kawiarence korzystamy tylko z ekologicznych naczyń;
 - Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska;
- Wałki z naturalną gryką oraz woreczki na oczy z ziołami zostały uszyła panią Małgosię z firmy Galena;
- Świece do studia robią sami z wosku sojowego i olejków eterycznych.

N.A.Y.S. studio jogiN.A.Y.S. studio jogi Fot. Materiały prasowe

W N.A.Y.S. polecamy wszystkie zajęcia, ale w dwóch mieliśmy przyjemność uczestniczyć:

- Yin Yoga to łagodna praktyka jogi, dostępna dla każdego, bez względu na staż na macie. Polega na całkowitym odpuszczeniu napięcia mięśniowego i wsłuchaniu się w swoje ciało Dzięki temu dociera się do miejsc, które dotychczas były niedostępne - powięzi, ścięgien, więzadeł a także kości. Ponieważ nasze ciało pamięta emocje lepiej, niż nasz świadomy umysł, uwalniamy także napięcia emocjonalne. Doskonała dla osób zestresowanych, potrzebujących wyciszenia.

- UNNATA® Aerial yoga oferuje autentyczną jogę z wykorzystaniem miękkiego hamaka do odkrywania, udoskonalania i rozwijania tradycyjnych pozycji jogi, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Na zajęciach UNNATA® zrelaksujesz i wzmocnisz ciało, odnajdziesz prawidłową postawę, a przede wszystkim, pozbędziesz się chronicznych napięć, wynikających z siedzącego trybu pracy.

Hamak w UNNATA® AERIAL JODZE ma niesamowite działanie terapeutyczne, wydłuża i odpręża kręgosłup. Dzięku niemu wiele trudnych asan staje się osiągalnymi do wykonania dla każdego, co w połączeniu z uczuciem zabawy, jakie daje hamak sprawia, że od Aerial Jogi nie trudno się uzależnić! I warto!

N.A.Y.S. studio jogiN.A.Y.S. studio jogi Fot. Materiały prasowe

Więcej o: