Poczuj radość bycia sobą z nowym zapachem AVON EVE Truth

Do kolekcji AVON EVE, sygnowanej przez Małgorzatę Kożuchowską, dołączył właśnie nowy kwiatowo-owocowy zapach - AVON EVE Truth. To magnetyczna kompozycja stworzona przez światowej sławy perfumiarza Laurent'a Le Guerneca, by podkreślić twoje prawdziwe ja.

#wearyourtruth

Współczesny świat nakłada na kobiety presję bycia perfekcyjnymi. W tym codziennym chaosie często zapominamy, że wszystkie jesteśmy niepowtarzalne i niedoskonale doskonałe. Wewnętrzny spokój i akceptacja własnego ja to źródło twojej kobiecej siły i niezwykłego piękna. Podkreśl je nowym zapachem AVON EVE Truth i odkryj radość bycia sobą!

AVON Eve Truth perfumetkaAVON Eve Truth perfumetka Fot. Materiały prasowe

AVON EVE Truth to kompozycja delikatnych kwiatów, energetycznych owoców i zmysłowych minerałów. Zapach otwiera nuta soczystej karamboli i esencja magnetytu – najbardziej magnetycznego ze wszystkich minerałów występujących naturalnie na Ziemi. To ten skladnik sprawia, że zapach ma moc przyciągania i wzmacnia aurę, otaczającą pewną siebie kobietę. W sercu kompozycji rozwija się delikatny aromat różowej frezji, a zamyka ją aksamitny akord drewna cedrowego. AVON EVE Truth to kobiecość, naturalność i zmysłowość zamknięte w kryształowym flakonie.

AVON Eve Truth Balsam do ciałaAVON Eve Truth Balsam do ciała Fot. Materiały prasowe

- Jestem kobietą, artystką i wrażliwcem, dlatego tak istotne jest dla mnie życie w zgodzie z samą sobą. Naturalność i pozostawanie w zgodzie z moim własnym JA to cechy absolutnie dla mnie priorytetowe. Dbam o nie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Najważniejsze jest dla mnie wnętrze człowieka, dlatego cieszę się, że w pracy na planie choć gram różne charaktery, noszę różne kostiumy, zmieniam swój wygląd, nie zmieniam przy tym swojej osobowości – mówi Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka AVON. Cieszę się, że AVON zachęca kobiety do akceptacji własnego ja; pomaga im uwierzyć, że są naprawdę piękne, gdy czują się dobrze ze sobą. Zapach AVON EVE Truth podkreśla to, co w nas najpiękniejsze – dodaje aktorka.

W kolekcji AVON EVE Truth dostępne są również: perfumetka, odświeżający dezodorant w sprayu, a także wygładzający balsam do ciała. Zdjęcia do kampanii wykonał Marcin Tyszka.

AVON Eve Truth Dezodorant do ciała w sprayuAVON Eve Truth Dezodorant do ciała w sprayu Fot. Materiały prasowe

Najnowszy zapach AVON EVE Truth 50 ml będzie dostępny w katalogu AVON 3/2019 w cenie od: 59,99 Perfumetka AVON EVE Truth 10 ml będzie dostępna w katalogu AVON 3/2019 w cenie od: 9,99

Dezodorant w sprayu AVON EVE Truth 75 ml będzie dostępny w katalogu AVON 3/2019 w cenie od: 9,99

Balsam do ciała AVON EVE Truth 150 ml będzie dostępny w katalogu AVON 3/2019 w cenie od: 9,99

AVON EVE Truth można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.