WALENTYNKOWA KOLEKCJA KOSMETYKÓW BELL BON BON - DOSTĘPNA TYLKO W SIECI SKLEPÓW BIEDRONKA

Od 8 lutego na półkach Strefy Piękna w sieci sklepów Biedronka będzie dostępna kolekcja Bell Bon Bon, która miłośniczki piękna wprowadzi w przepojony magią nastrój święta zakochanych. Dla tych kosmetyków można stracić głowę! Zapewniają zniewalający efekt podkreślając urodę blaskiem oraz wyrazistym kolorem. Rozświetlacze, produkty do ust i oczu oraz manicure z walentynkowej kolekcji Bell Bon Bon sprawią, że pokochasz swój nowy romantyczny look.

Sweet Love Miłość nam wszystko rozświetla! Jeśli jednak pragniesz również olśniewająco wyglądać w dniu zakochanych, wypróbuj niezwykły zestaw intensywnie błyszczących rozświetlaczy Sweet Love Highlighter, które jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozpromienią cerę, ale też pięknie wymodelują owal twarzy. Kolejnym produktem dodającym blasku jest cudownie pachnący transparentny puder Beauty-licious Face Powder, który ponadto zapewnia skórze zrelaksowany wygląd. Czy nie tak właśnie chcemy wyglądać (nie tylko) w walentynki!

Kuszące usta Pomadka Long Lasting Mat Lipstick i konturówka Long Lasting Mat Lip Contour dostępne w mocno nasyconych ale subtelnych kolorach, to uwodzicielski rys w makijażu. Mocno nasycony, ale subtelny kolor, podkreśla pewność siebie oraz świadomość własnej niepowtarzalnej urody. Pozwala poczuć się wyjątkowo i aż się prosi, by użyć go w chwili, która zapadnie w pamięć.

Magia spojrzenia Nic nie dodaje tak głębi spojrzeniu, jak dobrze poprowadzona kreska. W kolekcji Bell Bon Bon znalazły się aż dwa przebojowe produkty. Czarny eyeliner stanowi podstawę do zrobienia makijażu oczu, który skradnie serca. Jeśli wzmocnisz efekt brokatowym eyelinerem, twoje spojrzenie zyska wyjątkową moc.

Kolory miłości Namiętność, czułość, oddanie… Odcienie miłości wyrażone kolorami lakierów do paznokci kuszą, by przetestować nowy kolor na paznokciach. Każdy z nich może może przyczynić się do tego, że w pełni poczujesz romantyczną atmosferę święta zakochanych.

BON BON Long Lasting Mat Lipstick, BON BON Long Lasting Mat Lip ContourBON BON Long Lasting Mat Lipstick, BON BON Long Lasting Mat Lip Contour materiały prasowe