Dawka piękna w ampułce, czyli sekret młodego wyglądu!

W czym tkwi sekret młodego wyglądu? Czy istnieje jakieś "złoty środek", który nam kobietom może pomóc w jego zachowaniu? Nie mamy na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każda z nas jest inna. Każda z nas potrzebuje indywidualnego podejścia do pielęgnacji, ale jedno wiemy na pewno: każda z nas chce się czuć piękna!

Nasze ciało zmienia się wraz z upływem lat: wiele procesów spowalnia, zmniejsza się produkcja ważnych substancji, a dostarczane składniki odżywcze nie przyswajają się już tak dobrze. Po 25 roku życia produkcja kolagenu systematycznie maleje. Niedobór substancji odżywczych, czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza, a także niezdrowy i stresujący tryb życia, mają negatywny wpływ na wygląd. Dlatego tak ważne jest odpowiednio wczesne oraz przede wszystkim skuteczne zapobieganie negatywnemu oddziaływaniu tych czynników.

Wyjątkowy podwójny kompleks

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest twierdzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Każda z nas pragnie na zawsze pozostać młodą i atrakcyjną. Normą stało się, że coraz więcej kobiet korzysta z nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych, systematycznie odwiedza fryzjera i gabinety kosmetyczne, ale warto wiedzieć, że dbanie od wewnątrz o swój organizm wypływa na nasz wygląd zewnętrzny.

Dzięki wyjątkowemu, podwójnemu kompleksowi zawartemu w najnowszym produkcie firmy LR Health & Beauty, 5IN1 BEAUTY ELIXIR, możemy zacząć działać od wewnątrz i wspomagać swój organizm w „walce o piękno”.

5IN1 BEAUTY ELIXIR to codzienna „porcja piękna” w formie wygodnych ampułek do picia, która jest nie tylko skuteczna, ale również zdrowa i naturalna. Produkt ma o owocowy, orzeźwiający smak, nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu.

Innowacyjny podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w pięciu najważniejszych obszarach 1 2 3 4 5: młody wygląd, nieskazitelna skóra, jędrne ciało, silne włosy oraz mocne paznokcie.

Podwójny kompleks to:

Complex Active - stymuluje procesy odpowiadające za piękny wygląd oraz chroni przed głównymi przyczynami starzenia. To połączenie najważniejszych składników dla urody w najwyższym stężeniu:

- 2,5 peptydów kolagenowych,

- 50 mg kwasu hialuronowego,

- miedź,

- cynk,

- 9 skoncentrowanych witamin: 100% witaminy E, tiamina, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, biotyny, witaminy B12 i witaminy C w dziennej porcji6 oraz 75% witaminy A w dziennej porcji 7.

Complex Preventive - chroni od wewnątrz przed wpływem środowiska zewnętrznego i zapobiega oznakom starzenia. Jest to połączenie najważniejszych składników zaczerpniętych ze skarbca natury:

- 20% żelu Aloe Vera,

- ekstrakt z czerwonej pomarańczy,

- ekstrakt z borówki (jagody),

- ekstrakt z różeńca,

- ekstrakt z zielonej herbaty.

Piękno w zasięgu ręki

5IN1 BEAUTY ELIXIR to poręczne w użyciu kapsułki, które warto włączyć do swoich porannych rytuałów. Możesz zawsze mieć je przy sobie np. na półce w łazience, w kuchni obok ekspresu do kawy, na biurku lub w torebce. W ten sposób zintegrujesz nowy nawyk ze swoimi codziennymi zajęciami i aktywujesz regularne procesy, które wpływają na wygląd.

Zabłyśnij pięknem dbając o skórę od wewnątrz

Składniki zawarte w 5IN1 BEAUTY ELIXIR mają naukowo udowodnione dogłębne działanie

1. Młody wygląd i mniej zmarszczek:

- redukcja zmarszczek dzięki witaminie C8 oraz głęboko działającym peptydom kolagenowym9,

- większa elastyczność (o 15%) dzięki skutecznym peptydom kolagenowym10,

- żel aloesowy, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, różeńca oraz zielonej herbaty chronią przed głównymi przyczynami starzenia np. promieniowaniem UV.

2. Czysta, zdrowo wyglądająca skóra bez podrażnień:

- ochrona przed zewnętrznym wpływem środowiska dzięki ekstraktowi z borówki oraz witaminie E11,

- poprawa funkcjonowania i pigmentacji skóry dzięki skoncentrowanym witaminom A, E, tiaminie, ryboflawinie, niacynie, witaminie B6, biotynie, witaminom B12 i C oraz cynkowi jako esencjonalnemu pierwiastkowi śladowemu12.

3. Jędrne ciało, mniej cellulitu:

- udowodniono, że peptydy kolagenowe poprawiają gęstość skóry i redukują cellulit13,

- miedź14 i żel aloesowy wzmacniają tkankę łączną.

4. Moce włosy pełne blasku:

- biotyna wzmacnia włosy i odbudowuje je od środka15,

- miedź zapewnia prawidłową pigmentację włosów i nadaje zdrowy blask16.

5. Mocne, zdrowe paznokcie:

- udowodniono, że peptydy kolagenowe przyspieszają wzrost paznokci. Redukcja łamliwości paznokci aż do 42%17,

- cynk wzmacnia paznokcie18.

W zdrowym ciele piękna Ty!

Zawsze warto pamiętać o zbilansowanej diecie, ruchu na świeżym, uprawianiu sportu dostosowanym do możliwości naszego organizmu i uśmiechu na co dzień. W każdej z nas jest piękno, pozwólmy mu tylko zabłysnąć.