KOSMETYKI IDEALNE NA LATO!

Do lata przygotować musimy się już po zimie. Skóra jest teraz szara, zmęczona i przesuszona, dlatego potrzebuje bardzo intensywnej pielęgnacji, by w wakacje wyglądać dobrze. Co zatem stosować i jak w ogóle zabrać się do ratowania cery, która potrzebuje teraz szczególnej pielęgnacji, radzi Aleksandra Gątnicka z DR. GRANDEL.

Po pierwsze peeling

Po zimie, nasza skóra nie wygląda najlepiej. Jest zmęczona zmianami temperatur, wysuszającym ogrzewaniem czy chłodnym wiatrem. Dodatkowo drażniona szalikami i chowana pod czapką lub kapturem po prostu nie oddycha. Finalnie staje się szara, przesuszona, bez energii. Wymaga kompletnej rewitalizacji. Aby w ogóle zacząć pielęgnację, najpierw musimy pozbyć się starego naskórka. Bez tego nowym kosmetykom, trudno będzie działać. Dlatego nigdy nie zapominajmy o peelingu! To bardzo ważne, by stosować go regularnie. Peeling wybierzmy zgodnie z preferencjami, nie musi być on mechaniczny czyli np.: ziarnisty. Jeśli masz delikatną skórę, lub niedoskonałości, których nie powinno się podrażniać, użyj peelingu enzymatycznego w pudrze Ferment Peeling od DR. GRANDEL, jest odpowiedni dla każdej cery, bardzo delikatny i dodatkowo w połączeniu z wodą przybiera postać przyjemnej pianki. – mówi Aleksandra Gątnicka Brand Manager marki DR GRANDEL w Polsce.

Po drugie – nawilżenie

To jest krok, którego nie wolno pomijać przez cały rok. Oczywiście zimą i latem, cera potrzebuje więcej nawilżenia, dlatego zmieniajmy kosmetyki w miarę potrzeb. Dobry krem to podstawa, polecam bestsellerowy Hyaluron Refill Cream, dostępny także w wersji na noc. Natomiast krem to często za mało, zwłaszcza po zimie czy latem, wtedy sięgnąć należy po niezawodne ampułki, czyli nawilżenie w czystej postaci np. Hyaluron Ampoule. Będziecie zaskoczone, jak bardzo waszej cerze brakowało prawidłowego nawilżenia! – radzi Aleksandra Gątnicka.

Po trzecie - nowości do zadań specjalnych

Każda skóra jest inna i wymaga różnego rodzaju pielęgnacji. Dlatego powstają kosmetyki, skupiające się na konkretnym problemie. Wiosną i latem, gdy słońca jest coraz więcej, na skórze często pojawiają się przebarwienia, plamki.

DR. GRANDEL opracował nowości – krem Perfection White z witaminą C i kompleksem Active White. Wyrównuje on koloryt skóry, sprawia, że skóra wygląda młodziej, jest rozświetlona i doskonale chroniona oraz krem-serum Perfection AP o ultra-lekkiej formule. To kluczowy produkt, który subtelnie rozjaśnia widoczne plamy pigmentacyjne, natychmiast poprawia koloryt oraz daje efekt jasnej i pięknej cery jak po nałożeniu filtra! To naprawdę doskonały duet w pielęgnacji cery – mówi Aleksandra Gątnicka.

Ostatnią rzeczą o jakiej musimy pamiętać, to dobry krem z filtrem. Nowe serum Protection UV od DR. GRANDEL z SPF 50 i witaminą E, nie tylko chroni przed szkodliwym promieniowaniem ale także przed starzeniem. Serum idealnie łączy się z innymi kosmetykami do pielęgnacji, nie pozostawiając białej

warstwy. Formuła serum jest niezwykle lekka, dlatego sprosta oczekiwaniom każdego typu skóry, w tym mieszanej a nawet tłustej. Co ważne, kosmetyk pozostawia odczuwalne uczucie nawilżenia, dzięki czemu nie musimy nakładać dodatkowego kremu pod makijaż. Mamy tu działanie i funkcjonalność w jednym.