Baza i serum do rzęs w jednym kosmetyku! Supreme Growth Christian Laurent

Każda kobieta marzy o gęstych, zdrowych i długich rzęsach. Nie każda natomiast chce sięgać po pomoc kosmetyczki i sztuczne rzęsy, które czasami wyglądają teatralnie i nie pasują do naszego typu urody. Postawmy więc na naturalność. Na mocnych i zdrowych rzęsach każda mascara wy-gląda lepiej. Co więc zrobić, aby uzyskać ten efekt i utrzymać naturalność? Christian Laurent opra-cował nowość - bazę i serum do rzęs w jednym. Supreme Growth to kosmetyk, który można nało-żyć na rzęsy przed makijażem, ale również użyć go na noc jako odżywkę do rzęs.

Aktywna baza i serum Christian Laurent Supreme Growth poprawia kondycję rzęs, wyraźnie je po-grubia, wydłuża, odżywia i przedłuża trwałość tuszu. Bogata receptura zawiera wyselekcjonowane, ultraskuteczne składniki: WidelashTM, biotyna, kwas hialuronowy, proteiny, woski, witaminę E, D-Panthenol. WidelashTM wspomaga natural-ny wzrost rzęs sprawiając, że są długie i gęste. Biotyna, czyli witamina H, zawiera cząsteczki siarki potrzebne do budowy keratyny - natural-nego budulca włosów.

Regularne stosowanie nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym. Serum można stosować na noc – jako odżywkę do rzęs. Można je również stoso-wać w charakterze bazy pod tusz, nanosząc je na oczyszczone i suche rzęsy przed wykonaniem makijażu. Efekt przedłużonej trwałości tuszu gwarantowany!