MARZYSZ O DŁUGICH WŁOSACH? OCAL 3 CENTYMETRY KOŃCÓWEK. SIĘGNIJ PO NOWĄ GAMĘ DREAM LONG OD ELSEVE

Wyjątkowa formuła, która pozwoli zachować wymarzoną długość Twoich włosów. Tego lata będziesz mogła cieszyć się odżywionymi i zregerowanymi włosami od nasady, aż po same końce. Zadbają o to produkty z nowej serii ELSEVE Dream Long od L'Oréal Paris. Wymarzony efekt osiągniesz bez podcinania końcówek!

Długie i zadbane włosy są marzeniem wielu kobiet. Często jednak wraz ze zapuszczaniem włosów pasma tracą grubość, stają się przesuszone i musimy pożegnać się z wymarzoną długością. Ale wcale tak nie musi być! Elseve ma na to rozwiązanie! Gama Dream Long od Elseve pomoże spełnić marzenie, o długich i zdrowych włosach. Dodatkowo Twoje włosy będą pachnieć delikatną cukierkową słodyczą!

INNOWACYJNA FORMUŁA

Gama Dream Long to innowacyjna formuła wzbogacona o naturalne składniki, które intensywnie regenerują włosy, od nasady aż po same końce. Produkty zamknięte są w opakowaniach o energetyzującym łososiowym kolorze, a ich skład kryje w sobie kilka miłych niespodzianek dla naszych włosów – keratynę roślinną i olejek rycynowy.

W skład gamy Dream Long wchodzą cztery produkty: Szampon Odbudowujący, Odżywka Rozplątująca, No Haircut Cream i Maska Odbudowująca.

MOC SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Keratyna roślinna

Do zapuszczania włosów zdecydowanie potrzeba cierpliwości. Rozdwajanie, łamanie się, ciągłe czekanie w nadziei, że przekroczą magiczną granicę. Nie istnieje cudowny sposób na natychmiastowe uzyskanie wymarzonej długości, ale istnieją składniki, które w tym zdecydowanie pomogą. Keratyna to białko, które stanowi aż 88% naturalnego włókna włosa. Kiedy włos ulega uszkodzeniu w wyniku nadmiernego suszenia, prostowania, stresu, złej diety, gwałtownego szczotkowania czy zanieczyszczeń, keratyna wycieka z włókien i czyni włosy jeszcze bardziej podatnymi na łamanie. Dlatego gama Dream Long od Elseve zawiera cząsteczki roślinnej keratyny przypominające cegiełki dobudowujące jej utratę. W przypadku regeneracji rozdwojonych końcówek czy uszkodzonych włosów nie ma sobie równych!

Olejek rycynowy

Wszystko, co kiedykolwiek słyszałaś o dobroczynnym działaniu olejku rycynowego jest prawdą! Potwierdza to doświadczenie kobiet od wielu wieków, bo jego niesłychane właściwości odkryto dawno temu. Olejek rycynowy zawiera nasycone kwasy tłuszczowe omega, które są jak superfood dla mieszków włosowych. Dodatkowo olejek ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, co pozytywnie wpływa na stan skóry głowy. Dlatego właśnie on stał się składnikiem gamy Dream Long od Elseve .

Gama Dream Long od Elseve to:

Szampon odbudowujący

Intensywnie regeneruje bez obciążania włosów. Twoje włosy są zniszczone, końcówki się rozdwajają i należy je podciąć? Szampon Odbudowujący o kremowej formule to idealny sposób by oczyścić włosy i zregenerować je na całej długości.

Odżywka rozplątująca

Pragniesz długich, pięknych włosów, ale niełatwo sobie z nimi poradzić? Włosy plączą się, tworzą się supły, a podczas czesania mogą się łamać. Odżywka Rozplątująca pomaga błyskawicznie rozczesać włosy. Formuła została wzbogacona o pielęgnujące składniki: keratynę roślinną – by zregenerować włosy; witaminy – aby je wzmocnić i olej rycynowy – by je odżywić. Odżywkę należy nakładać jedynie na długości włosów, by uniknąć przetłuszczenia się skóry głowy.

No Haircut Cream

Krem chroni włosy przed ich dwoma głównymi wrogami: łamaniem się i rozdwojonymi końcówkami. Jego regenerująca formuła, wzbogacana w keratynę roślinną, witaminy i olejek rycynowy, scala rozdwojone końcówki, wzmacnia włosy na całej ich długości, dodaje blasku i ułatwia stylizację.

Maska odbudowująca

Intensywnie regeneruje i odżywia. Wzbogacona w keratynę roślinną, przybywa na ratunek zniszczonym włosom. Po użyciu odżywki, by zapobiec łamaniu się włosów, należy delikatnie ścisnąć włosy i w ten sposób delikatnie je osuszyć.