CHROŃ TAK BARDZO JAK KOCHASZ

Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy - najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych. Zwłaszcza, jeśli urlop spędzamy na plaży, przy basenie czy w górach. Należy pamiętać, że dzieci poprzez ekstremalną wrażliwość ich skóry, wymagają zwiększonej ochrony w takich warunkach.

Laboratoria Dermatologiczne Avène po raz kolejny stawiają milowy krok w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej. Łączą skuteczność i bezpieczeństwo preparatów przeciwsłonecznych z przyjemnymi konsystencjami, które są odpowiednie dla każdego!

1. OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA DLA SKÓRY – PRODUKTY DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Innowacje:

• aksamitna konsystencja HYDRA-PROTECTIVE, która gwarantuje nawilżenie skóry do 6h (Mleczko SPF 50 + 250 ml, Spray SPF 50+ 200 ml).

• innowacyjna technologia SWOP (PEŁNA BARIERA) – oznacza zmienną fazę olejową podczas aplikacji. Na początku aplikowania konsystencja ma właściwości fluidu, który bardzo łatwo aplikuje się i rozprowadza. W kontakcie produktu ze skórą , faza produktu zmienia się i przypomina krem, co daje doskonały film ochronny – pełną barierę przed słońcem i drażniącymi czynnikami zewnętrznymi (Mleczko dla dzieci SPF 50+ 250 ml, Spray dla dzieci SPF 50+ 200 ml).

*zmiana fazy olejowej.

2. CAŁKOWITA OCHRONA KOMÓRKOWA

Jest możliwa za sprawą nowego kompleksu przeciwutleniaczy Pre-tokoferyl + Thialidine. Zapewniają one kompletną i ulepszoną ochronę komórek przed wolnymi rodnikami.

3. OPTYMALIZACJA OPAKOWANIA

Nowy system otwierania i zamykania zastosowany w sprayu jest wygodny, ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo zapewnia nowoczesność i poręczność. Dyszkę natryskową w każdej chwili można schować bez potrzeby nakładania korka.

NOWOŚĆ B-PROTECT SPF 50+

Dzięki przełomowej formule 3 w 1, B-Protect 50+ jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które poszukują bezpiecznego rozwiązania do pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z którego mogą korzystać każdego dnia w roku. B-Protect 50+ oferuje wyjątkowe potrójne działanie:

- przeciw promieniom UV

- przeciw zanieczyszczeniom

- upiększanie

B-Protect 50+ to produkt nowej generacji. Podczas aplikacji na skórę uwalniane są mikrokapsułkowane pigmenty. W ten sposób kolor zmienia się z białego w naturalny, cielisty. Dzięki temu, twarz wygląda promiennie ze świetlistym akcentem.

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE MLECZKO DO CIAŁA SPF 50+

POJEMNOŚĆ: 250 ML, NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE SPRAY DO CIAŁA SPF 50+ POJEMNOŚĆ: 200 ML/

Skóra ciała jest wysoce podatna na wysuszenie. Pod wpływem działania czynników zewnętrznych może dojść do zmniejszenia ilości i składu lipidów, obniżenia zawartości wody oraz zaburzeń rogowacenia. To wszystko skutkuje suchością skóry.

Właściwości:

Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ do ciała od Eau Thermale Avène zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine. Dzięki temu zapewniona jest całkowita ochrona komórek przed wolnymi rodnikami. Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ wzbogacone o Wodę termalną Avène i roślinną glicerynę (silną substancję nawilżającą) chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem. Dodatkowo Spray SPF 50+ zyskał nowe, poręczne opakowanie bez korka.

Nowe konsystencje dają niesamowite poczucie komfortu. Spray SPF 50+ oferuje lżejszą, bardziej płynną konsystencję, natomiast Mleczko SPF 50+ zapewnia bardziej aksamitną konsystencję. HYDRA-PROTECTIVE zapewnia trwałe nawilżenie i łagodzi suchość skóry, nie pozostawiając białej warstwy.

KONSYSTENCJA HYDRA-PROTECTIVE TO:

· lekka konsystencja fluidu

· natychmiastowy i długotrwały komfort

· przeciwdziałanie suchości

· do 6 godzin nawilżenia podczas ekspozycji słonecznej.