Modna i zmotywowana do działania. Powiedz #noexcuses z hi hybrid!

Kolejny raz zrezygnowałaś z zajęć na siłowni? A może odmówiłaś przyjaciółce wspólnego joggingu? Poznaj kolekcję hi sport, dzięki której powiesz dość wszystkim wymówkom, stojącym na drodze do Twoich małych (i dużych) sukcesów!

Znasz to uczucie, kiedy jesteś bliska podjęcia wyzwania, ale w ostatniej chwili jednak z niego rezygnujesz? My też, ale bardzo chcemy to zmieni

hi hybridhi hybrid Fot. Mat. prasowe

Pomyśl, ile razy morze wymówek powstrzymało Cię przed pójściem na trening lub inną aktywnością. Tym razem powiedz #noexcuses! Wybierz się na jogę, wsiądź na rower zamiast do autobusu albo zrób w domu hybrydę ze swoimi przyjaciółkami. Niech nowy lakier od hi hybrid z kolekcji hi sport stanie się Twoim motywatorem, dzięki któremu ilekroć spojrzysz na swoje paznokcie, powiesz sobie #noexcuses!
Czy pewność siebie pomaga w wykonaniu dobrego treningu? Jasne, że tak!

hi hybridhi hybrid Fot. Mat. prasowe

Gwarantujemy, że najmodniejsza w tym sezonie neonowo - limonkowa barwa nowego lakieru to nie jest przypadek! Jego energetyzujący odcień prosto z wybiegów mody sprawi, że będziesz czuła się najmodniejszą dziewczyną na siłowni! Modne selfie podczas treningu? Dopracowane w każdym calu, dzięki idealnemu mani. Pamiętaj, że niezwykle trwała formuła lakieru hi hybrid przetrwa nawet najbardziej wymagające ćwiczenia bez odprysków i smug.

Jeszcze się zastanawiasz, czy zdecydować się na motywujące limonkowe mani? – #noexcuses
Rekomendowana cena detaliczna lakieru: 19,99 zł