Poznaj nowe oblicze pędzli i gąbeczek Real Techniques!

Jesień zawsze niesie ze sobą duże zmiany. Nie tylko w naszych szafach, ale także w akcesoriach! Marka Real Techniques przeszła generalnie odświeżenie - od logotypu poprzez kolorystykę pędzli. Wysoka jakość ich wykonania i przyjemność z korzystania pozostaje niezmienna, sztuka w nich się nie zakochać!

Wieczorowy, pełen blasku czy naturalny make-up? Gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja fantazja w makijażu, tam pomogą nowe, odświeżone pędzle od Real Techniques.

Nowa kolorystyka została zainspirowana przez odcienie rumieniących się policzków oraz soczystych, naturalnych kolorów ust. W nowej palecie znalazły się świeże odcienie brzoskwini odpowiadające pędzlom do twarzy, soczysty róż na pędzlach do policzków oraz fiolet – jako kolor pędzli do oczu. Zapakowano je także w pudełka o nowym designie, na których nie tylko wyjaśniono nową paletę kolorów, ale także załączono profesjonalną instrukcje do pędzla na pleckach.

Nowe oblicze marki to kwintesencja trendów panujących na Instagramie w kolorystyce. W tym sezonie królował głęboki fiolet, soczysta brzoskwinia oraz brudny róż o metalicznym wykończeniu. To one są kolorami, które muszą znaleźć się na naszych oczach, policzkach i ustach, a teraz mogą także w naszych kosmetyczkach!

„Jesteśmy podekscytowane metamorfozą pędzli Real Techniques. Nowe kolory powstały we ścisłej współpracy ze społecznością urodową w social mediach, gdzie nasza przygoda się zaczęła. Odzwierciedlają one nasze ciągle zmieniające się preferencje kolorystyczne. Wiemy, że fani Real Techniques są zachwyceni tym nowym lookiem marki, dokładnie tak jak my!” – powiedziały Sam i Nic Chapman, współtwórczynie pędzli Real Techniques.

Oprócz kolorów, nic więcej nie uległo zmianie. Pędzle nadal wykonane są z syntetycznego, dwukolorowego włosia. Zostało ono ręcznie przycięte do wybranego kształtu i długości, dzięki czemu jest miękkie, nie wypada i jest wyjątkowo trwałe. Trzonki wykonano z gumy kauczukowej, która zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni podczas makijażu.

Na początek podstawowa kolekcja marki została poddana odświeżeniu. Następne zmiany już wkrótce!

Akcesoria można kupić w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju oraz na naszym sklepie online: www.real-techniques.pl

O marce:

Real Techniques to producent pędzli do makijażu zaprojektowanych przez Samanthe oraz Nick Chapman, znane jako PIXIWOO. Siostry PIXIWOO to bardzo popularne w Wielkiej Brytanii wizażystki, które prowadzą kanał makijażowi na YouTube.

Real Techniques to najszybciej rozwijająca się marka akcesoriów do makijażu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Cudowna Gąbeczka Do Podkładu jest numerem 1 na rynku amerykańskim, a zestawy akcesoriów do makijażu są najczęściej sprzedawanymi zestawami na rynku brytyjskim.

Wszystkie pędzle Real Techniques zostały wykonane z syntetycznego, dwukolorowego włosia TAKLON - ręcznie przyciętego do odpowiedniego kształtu i długości. Włosie to charakteryzuje się niezwykłą miękkością, nie wypada i jest wyjątkowo trwałe. Trzonki pędzli są zrobione z gumy kauczukowej, która zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni podczas makijażu.

Specjalnie wyprofilowany spód trzonka pozwala na postawienie pędzli, co zdecydowanie wyróżnia je na rynku!

Marka rozsławiła swoje produkty poprzez współpracę z wizażystą Kim Kardashian - Mario Dedivanovicem oraz przez Ariela Tejado – wizażystę najmłodszej siostry Kim – Kylie Jenner. Cudowna Gąbeczka Do Podkładu marki pojawiła się w jej aplikacji, a pędzel do konturowania w programie „Z kamerą u Kardashianów”.