Wielozadaniowy jak Supreme Balm, czyli za co kochamy produkty multifunkcyjne

Wpisujący się w wiodący światowy trend minimalizmu multifunkcyjny Supreme Balm marki SAMARITÉ wprowadza zupełnie nową jakość w kategorii produktów wielozadaniowych! Ten unikalny kosmetyk, który w swoim składzie nie zawiera wody, powstał w oparciu o aż 33 potężne apteczne zioła. Co czyni go wyjątkowym? To, że możemy go stosować na wiele części ciała. Idealnie sprawdzi się jako regenerujący balsam do ciała, nawilżający krem do rąk lub jako krem do pękających pięt. Balm zastąpi nam płyn do demakijażu, pomoże wypielęgnować końcówki włosów i zdyscyplinować brwi, zadba o brodę naszego mężczyzny, delikatną skórę naszego dziecka, a nawet wzmocni efekt makijażu.

Wpisują się w jeden z najważniejszych trendów światowych czyli minimalizm, a jednocześnie pomagają zaspokoić potrzeby całej rodziny. Mowa naturalnie o kosmetykach wielofunkcyjnych, które od kilku lat podbijają nasze serca. Jednym z ich wyróżników jest także… prosty skład. Ale nie w przypadku Supreme Balm! W wyjątkowo lekkim i poręcznym słoiczku SAMARITÉ Supreme Balm znajdziemy bowiem unikalną kompozycję aż 33 starannie wyselekcjonowanych ziół zamkniętych w ultrawydajnej i ultraskoncentrowanej formule pozbawionej wody. Dostosowana przez twórców marki do potrzeb współczesnego świata receptura SAMARITÉ od wieków przekazywana była z pokolenia na pokolenie.

„Kosmetyk wielofunkcyjny może efektywnie zastąpić stosowanie kilku produktów. Preparat aby być skuteczny na zróżnicowane problemy skórne, musi mieć bardzo starannie skomponowany skład. Tylko najwyższa jakość surowców, wysoki stopień ich skoncentrowania oraz odpowiednie połączenie składników o wielokierunkowym działaniu gwarantuje skuteczność kosmetyku wielozadaniowego. W recepturze Supreme Balm użyto aż 33 naturalne ekstrakty o zróżnicowanym działaniu. Dodatkowo wysokiej jakości emolienty pochodzenia roślinnego wbudowują się struktury naskórka, dzięki czemu kosmetyk wykazuje efektywność aż do 48 h a efekt nawilżenia utrzymuje się nawet po umyciu skóry. Ekstrakty Supreme Balm wzajemnie uzupełniają się oraz działają synergicznie, co wypływa na wysoką skuteczność, która została potwierdzona testami w niezależnych ośrodkach badawczych” – mówi mgr Wioletta Kaniewska, kosmetolog, absolwentka Wydziału Farmacji UM w Poznaniu, specjalistka marki SAMARITÉ.

Kompozycja Balmu, zbudowana w 99% w oparciu o naturalne składniki aktywne sprawia, że produkt wyjątkowo skutecznie i szybko zespala się ze skórą. Aplikacja wymaga nabrania niezwykle małej ilość preparatu, a następnie rozgrzanie go w dłoniach. Pod wpływem ciepła kosmetyk zwiększa swoją objętość co nie tylko ułatwia jego nałożenie, ale jednocześnie czyni go niezwykle wydajnym. Po wmasowaniu w skórę wchłania się dwa razy szybciej niż zwykły balsam nie pozostawiając tłustego filmu. Ten umożliwiający aż 33 zastosowania unikalny balsam jest tak wszechstronny, że pomoże nam zadbać zarówno o twarz, delikatne okolice oczu, usta, dłonie, ciało, stopy, jak i… końcówki naszych włosów lub męski zarost. Zastąpimy nim szereg produktów, łącznie z preparatami typu S.O.S. po opalaniu, łagodzącymi świąd po ugryzieniu komara, a także wzmocnimy działanie rozświetlacza aplikując pod niego Balm.